Van Gölü Elektrik Dağıtım Anonim Şirketi (VEDAŞ), planlı bakım onarım çalışması kapsamında 29 Temmuz 2023 günü (bugün) elektrik kesintisi yaşanacağını duyurdu.

Planlı bakım onarım çalışması nedeni ile Van’ın Tuşba, Edremit ve İpekyolu ilçelerinde bugün saat 8:30-17:30 saatleri arasında elektrik kesintisi yaşanacak.

İşte kesintinin yaşanacağı yerler:

İPEKYOLU: İpekyolu ilçesine bağlı Şerefiye Mahallesi, Esenler Mahallesi, Seyit Fehim Arvasi Mahallesi, Cevdet Paşa Mahallesi ve buna bağlı sokaklarda enerji kesintisi yaşanacak.

Mollakasım Plajı kısa süreliğine kapanıyor! Mollakasım Plajı kısa süreliğine kapanıyor!

TUŞBA: İstasyon Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Yumrutepe, Güllü, Güveçli, Yabalı, Yeşilsu, Karaağaç, Bağdaşan, Akçift, Ermişler, Aşağı ve Yukarı Kalecik, Aşağı ve Yukarı Taşoğlu, Üyeme, Taşkırma, Çakırbey, Çolpan ve Sağlamtaş Mahalleleri ve buna bağlı petrol ve özel trafolarda planlı bakım onarım çalışması nedeni ile enerji kesintisi yaşanacak.

EDREMİT: Bunlar da ilginizi çekebilir Van'da tıbbi ve aromatik bitkilerin hasadı yapıldı Van'da deniz polisi boğulma vakalarına karşı uyarıyor Tıra yüklü malzemeler devrildi: Yol ulaşıma kapandı Erciş’te su kesintisi yaşanacak Şabaniye Mahallesi, Süphan Mahallesi ve buna bağlı sokaklarda da enerji kesintisi olacak.

Editör: Admin Admin