Ultrasurf internette yasaklanan ve sansürlenen sitelere girilebilmek için Çinli mühendisler tarafından tasarlanmış bir programdır. Çin hükümetinin uyguladığı yasaklar sonucunda mühendislerin bu yasağı aşmak için geliştirdiği bir Proxy servisidir. UltraSurf, VPN erişimi engellenen sitelere girmek için tasarlanmış en iyi ve kullanımı en kolay programlardan birisidir. Servisin sağlamış olduğu en önemli özelliklerden birisi de çalıştığınız şirket üzerinden veya yerel bir internet sağlayıcısıyla girişi engellenmiş sitelere sorunsuzca ve hızlı bir şekilde girmektir.

Neden UltraSurf VPN Kullanmalıyım?

Günümüz şartlarında internet çok geniş ve sınırsız bir alana sahip durumdadır. Bu şartlar neticesinde internet erişiminizi sağlayan yerel kaynaklar tarafından birtakım gerekçelerle internet hizmetimize kısıtlamalar getirebilmektedir. Biz kullanıcılar da getirilen bu yasaklara karşı çeşitli yollara başvurmaktayız. Hiç şüphesiz başvurduğumuz yöntemlerde en sorunsuzu ve en hızlı çalışanı VPN programlarıdır. Uzun yıllardan beri sektörün içinde bulunan UltraSurf, kaliteli ve hızlı alt yapısı ile bizlere bu imkânı sağlamaktadır. Bahsetmiş olduğum bu sebeplerden dolayı ara yüzü ve kurulumu gayet basit olan küçük boyutlu ve hızlı işleyişli VPN programını teknolojik cihazlarımızda kullanabiliriz.

Medyum Okşan Hoca Kimdir ve Hakkında Ne Bilgi Bulunur? Medyum Okşan Hoca Kimdir ve Hakkında Ne Bilgi Bulunur?

UltraSurf Servisinin Özellikleri Nelerdir?

Bilgisayarlarımızda biz kullanıcılar için hiç şüphesiz en önemli konu güvenliktir. Öncelikle programın sağladığı güvenlikten kısa bir şekilde bahsedelim. Download, upload ve mail gibi internet servis tarayıcılarıyla alınan / gönderilen bütün veriler SSL veri tabanı kullanılarak UltraSurf aracılığıyla şifrelenir. Yukarıda bahsettiğim gibi küçük boyutlu bir servis olduğundan dolayı ister Windows PC’ye yükleyebilir isterseniz de Google Chrome tarayıcınıza eklenti şeklinde indirebilirsiniz. Kurulumu ve kullanımı son derece basit olan UltraSurf aynı zamanda da ücretsiz oluşuyla ücretli olan diğer rakip VPN servislerine göre son derece tercih edilesidir. UltraSurf sayesinde İP adresinizi gizleyerek internette dilediğiniz gibi işlem yapabilirsiniz.

https://wikimobil.com/ultrasurf-vpn-fast-unlimited/