Avşa Adası feribot seferleri ile ulaşılabilen bir adadır. Tekirdağ, İstanbul ve Erdek'ten düzenlenen feribot seferleriyle Avşa'ya kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Marmara'nın turkuaz sularında keyifli bir yolculuk ile Avşa Adası'na mavi tur ile girmek isterseniz işte detaylar. 

Tekirdağ'dan Avşa Adası'na Ulaşım

Tekirdağ limanlarından hareket eden feribotlar, yaz aylarında günde 10 kez sefer düzenliyor. 

İstanbul'dan Avşa Adası'na Ulaşım

İstanbul'dan Yenikapı ve Bostancı İDO limanlarından hareket eden hızlı feribotlarla Avşa Adası'na ulaşmak mümkün. Bahar ve yaz aylarında hizmet veren İDO, günlük 4 sefer düzenliyor; talebe göre bu sayı 6 sefere kadar çıkabiliyor. Yaz aylarında arabalı feribot seferleri de İDO firmasında Yenikapı Avşa hattında 2024 yaz sezonunda hizmete girmiştir.

'Çay Kültürü' PTT pullarında 'Çay Kültürü' PTT pullarında

Erdek'ten Avşa Adası'na Ulaşım

Erdek'ten ise yaz ve kış sezonlarına düzenlenen arabalı feribotlarla adaya ulaşmak mümkün. Yaz aylarında günlük 5 sefer düzenlenirken, kışın bu sayı 3'ye düşüyor. Sabah, öğlen ve akşam saatlerinde düzenlenen seferlerle adaya konforlu ve güvenilir bir yolculuk yapabilirsiniz.

Avşa Adası'na düzenlenen feribot seferleri, tatilcilerin adaya kolaylıkla ulaşımını sağlıyor. Detaylı bilgi için https://avsa.bandirma.com.tr/feribot-seferleri adresini ziyaret edebilir Marmara denizinde feribot yolculuğu yaparak, unutulmaz bir tatil deneyimi yaşamak için şimdi rotanızı Avşa Adası'na çevirebilirsiniz.