TEKNOFEST’ten Konya’nın afet çalışmalarına teşekkür TEKNOFEST’ten Konya’nın afet çalışmalarına teşekkür

Günümüzde insanlar birçok sebepten dolayı evlerindeki eşyaları depolama ihtiyacı duymaktadır. Bu sebepler mesela yurt dışı seyahati, tadilat işleri, yeni eşya almak vb. şeylerdir. Alibeyköy eşya depolama firmaları müşterilerinin her türlü eşya depolama talebine cevap vermektedir. Ev eşyası depolama tam bir ev eşyasını ya da sadece kullanmadığınız parçaları depolamaktadır. Depoları her zaman güvenlik elemanları tarafından korunmaktadır. Ve eşyalarınız depolara girdikten sonra hiçbir zarar almamaktadır.

Eşya depolama sektöründe öncü kuruluşlardan olan eşya depolama firması ofis, ev eşyası depolama, paketleme, hizmetleri kapsamında kullandığı özel ambalajlama materyalleri konusunda da hizmet kalitesindeki titizliği göstermekte olup, eşyalarınız depoya taşırken her türlü güvenceyi sizlere sunmaktadır.

Ev depolama hizmeti her şeyden önce iyi ve kaliteli depolara sahip olmak ile başlamaktadır. Bunun bilincinde olup depolarına gerekli önemi göstermekte ve sürekli gelişmektedir. ODA DEPO ise şöyle anlatayım.

Mesela tatile çıkacaksınız diyelim mesela 6 ay yurt dışı seyahati yapacaksınız ve eviniz kira altı aylık ev kirası size pahalı mal olmaktadır. O yüzden ev depolama cazip fiyatlarla evinizi iş yerinizi her zaman depolamaktadır. Eşya depolama ev kirasından daha az miktardadır. Sizin eşyalarınızı depoda korunmasını sağlamaktadır. Sizde istediğiniz zaman tüm seyahatlerinizin keyfini çıkarmak kalmaktadır. Her bütçeye uygun aylık eşyanızı hem uygun fiyata hem de gönül rahatlığıyla eşyalarınızı depolayabilirsiniz.