Fenerbahçe Kulübü Yüksek Divan Kurulu (YDK) Olağan Şubat ayı toplantısı, Faruk Ilgaz Tesisleri’nde gerçekleştirildi. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç, yaptığı açıklamayla başkanlığı bırakacağını resmen açıkladı. "Haziran ayında yeni bir başkanımız olacak" Divan kurulunda yaptığı açıklamada, Koç şu ifadeleri kullandı: Başkanlığımın devamına dair teveccühünüze teşekkür ederim. Onur duydum, gururlandım ancak Allah'ın izniyle haziran ayında yeni bir başkanımız olacak.

Başkan adayları hemen adaylıklarını açıklayıp temasa geçsinler. Yardımcı olmaya hazırım. "Tek adayımız şu an Saadettin Saran" Ali Koç, başkanlığa aday olmaya hazırlanan Saran ile ilgili, şu açıklamayı yaptı: Saadettin Saran'a haksızlık yapılıyor. Sayın Saran, benim bir dönem daha devam etmem gerektiğini söyledi. Ben de kendisine devam etmeyi düşünmediğimi söyledim. O yüzden aday olarak çıkmasının iyi olacağını söyledim. Kendisi her görüşmemizde aday olmam halinde çekileceğini söylüyor. Bu son derece mert ve şeffaf yaklaşımdır. Biz "İmzayı topla ve seninle bilgileri paylaşım" dedik. Başkan adayı olmak isteyenler imza toplamalı ve harekete geçmeli. Verebileceğimiz hukuki olarak her türlü bilgiyi vereceğiz.

Mourinho, Heung Min Son'u Fenerbahçe'ye Getiriyor! Koreli Yıldız İstanbul Yolcusu mu? Mourinho, Heung Min Son'u Fenerbahçe'ye Getiriyor! Koreli Yıldız İstanbul Yolcusu mu?

Tek adayımız şu an Saadettin Saran. "Kimseyi desteklemiyoruz" Ali Koç, kimseyi desteklemediğini söyledi. Kimseyi desteklemiyoruz. Adaylar çıksın, bu durum şampiyonluk yarışını etkilemez. Hem şampiyonluğa koşabiliriz, hem de demokrasi şölenimizi yaşatabiliriz. İmza toplandıysa, bizim bilgimiz çerçevesinde ve uygun gördüğümüz süreçte yapılmıştır. Saadettin Saran'a haksızlık etmeyin, bilgimiz vardı.

Kaynak: rss