Zeka ve Yarışma Oyunları Oynamak İsteyenler Buraya

Zeka ve Yarışma Oyunları Oynamak İsteyenler Buraya
26 Mart 2019 - 22:55

Bilgiye dayalı yarışmalar televizyonlarda büyük rağbet görmektedir. Bu yarışmalar arasında geçmişten günümüze en popüler olanı Kim Milyoner Olmak İster desek sanırız yanılmayız. Sadece bizim ülkemizde değil, dünyanın birçok ülkesinde farklı formatlarda olsa dahi yayınlanıp seyredilen bir yarışma özelliğini halen korumaktadır. Yarışma Oyunları denilince ilk akla da zaten bu yarışma gelmektedir. Kim Milyoner Olmak İster yarışmasında son dönemde 12 soru sorulmaktadır. 2 barajlı yarışmada ilk baraj 1.000 TL, ikinci baraj 15.000 TL değerindeki sorulara doğru cevap verildiğinde aşılmakta ve bu parasal değerler kazanılmaktadır. Eğer 12. soruyu doğru yanıtlarsanız kazanacağınız ödül tamı tamına 1 milyon lira olacaktır. Soruların 4 şık şeklinde yöneltildiği ve yine 4 joker hakkının olduğu bu yarışma halen daha popülerliğini korumaktadır.

Peki bu oyunu bilgisayar ortamında hatta oyun formatında oynamak ister miydiniz? Kim milyoner olmak ister oyna yarışma oyunu ile bu amacınıza ulaşmanız mümkün. Bu popüler yarışmanın ilk gösterildiği yıllardaki formatı dikkate alınarak hazırlanan bu oyunda toplam 15 soru olup 3 joker hakkınız bulunmaktadır. Size sorulan sorulara doğru cevaplar vererek ilerleyebilir ve belki 15. soruyu görme bahtiyarlığına erebilirsiniz. Kim Milyoner Olmak İster oyunu ile hem bilginizi test edebilir ve hem de televizyonlara çıkmadan aynı heyecanı kendi bilgisayarınızın başında yaşayabilirsiniz. Heyecan dolu anlara hazır mısın? O halde seni Kim Milyoner Olmak İster yarışmasına bekliyoruz.

Bu oyunun yanı sıra bilginizi sınayabileceğiniz diğer yarışma oyunları ile zeka oyunlarını topyekün bulabileceğiniz nezih bir ortam olarak size Zeka Oyunları sitesi kifayet edecektir. Zeka oyunları, matematik oyunları ve elbette yarışma oyunları ile keyifli anlar yaşamak için ne duruyorsun? Haydi zekaoyunu.biz adresine!..


YORUMLAR

  • 0 Yorum