Zamane mIRC Sohbet Odaları Açıldı

Zamane mIRC Sohbet Odaları Açıldı

Zamane mIRC Sohbet Odaları Açıldı
16 Ağustos 2019 - 17:55
Reklam

 

Zamane mIRC Sohbet Odaları Açıldı

 

Arkadaşlık ve sohbet siteleri arayanlara iyi bir haberimiz var. Ülkemizin en kaliteli sohbet sitelerinden bir tanesi uzun bir aradan sonra ücretsiz olarak geri döneceğini duyurdu.

 

Söz konusu siteye www.zamane.net adresinden ulaşabilirsiniz. Zamane sohbet sitesi olarak ülkemizin en kaliteli sitelerinden bir tanesiydi. Çok uzun süredir kapalı olan sitenin tekrar açılıyor olması bizleri son derece şaşırtmış aynı zamanda'da sevindirmiştir. Zamane sitesinin IRC sunucularına tekrardan kaliteyi getireceğini düşünen ve destek veren büyük bir kesim var. Daha yeni açılış yapmasına rağmen son derece kalabalık ve güzel bir ortam tesis etmeyi başarmış durumdalar.

 

Mirc sohbet odaları katılmak isteyenler Zamane web sitesi üzerinden yada isterseler yine site üzerinden mIRC Script programı yükleyerek mirc sohbet odaları bağlantı kurabilirler. Eski günleri yad etmek isteyenleri sunucularına çağıran Zamane yönetimi herkes ücretsiz katılabilir dedi.

 

Sitenin en güzel muhabbet odalarından bir tanesi'de #bizimmekan kanalı diyebiliriz. Bizimmekan sohbet odası içerisinde çevrimiçi bulunan anlık binlerce kullanıcı mevcut. Burada muhabbete katılmak için kanal genelinde bir merhaba/selam yazmanız kafidir. Gayet güzel biçimde herkes birbirini selamlıyor ve yeni gelenlere karşıda herkes son derece kibar davranıyor.

 

Eski Mynet sohbet odaları herkes tarafından bilinen bir sunucuydu. Şimdilerde Mynet sohbet kanalına bağlanmak isteyenler Zamane sitesi üzerinden #Mynet kanalına giriş yapabilmekteler. Sunucu yönetimine başarılar diliyoruz.

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum