Zaferler İlkokulu'nda 23 Nisan Şenliği

Zaferler İlkokulu'nda 23 Nisan Şenliği

Zaferler İlkokulu'nda 23 Nisan Şenliği
24 Nisan 2019 - 14:00
Reklam

23 Nisan Ulusal egemenlik ve çocuk Bayramı kutlamaları tüm ülkede devam ediyor. İpekyolu İlçesine bağlı Zaferler İlköğretim Okulunda 23 Nisan Şenlikleri bugün başladı. 1376 öğrenci ve yüzlerce velinin katılımıyla gerçekleşen programda Okul Müdür İhsan Ataş günün anlam ve önemine binaen:

"Güzel çocuklarımız sizler bizlerin geleceği, değeri ve umutlarısınız. Bugün sizlerin günü; sadece bugün değil her gün bu heyecanı ve sevinci yaşamanız için tüm gayretimizle çalışıyoruz. İl ve İlçe Milli eğitimin katkılarıyla sizlere daha güzel bir okul alanı oluşmak adına çok emek sarf ettik umuyorum hakettiğinizden daha fazlasını elde edeceksiniz. Dünyada yalnızca Türkiye'de olan bu güzel çocuk bayramını sizlere hediye eden Gazi Mustafa Kemal'i saygıyla anıyoruz. Daha güzel günler görmeniz temennisiyle.."

Birçok kademeden öğrencinin katkılarıyla gerçekleşen şenlikte şiirler ve şarkılar okunurken 3-E sınıfının gerçekleştirdiği piyano gösterisi yürekleri doldurdu. Ana sınıfı öğrencilerinin ront gösterileri ile tamamlanan programın sonunda deneme sınavlarında dereceye giren öğrencilere hediye takdim edildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum