Yeni Sezon Takım Elbise Modelleri

Yeni Sezon Takım Elbise Modelleri

Yeni Sezon Takım Elbise Modelleri
04 Şubat 2020 - 13:15

Erkeklerin olmaz ise olmazı Takım Elbise modelleri. Takım Elbise seçimi yaparken öncelikle nerede giymek istediğiniz takım alımı yaparken büyük unsur teşkil ediyor. Koyu renk yada açık renk takım elbise ve aksesuarlar seçmek sizin elinizde.

Öncelikle nereye gideceğiz? günlük bir Takım Elbise mi yada özel bir davet mi? düğün? düğün ise sağdıçmısınız? düğün kır düğünü mü kapalı alanda mı olacak, bunların hepsi takım elbise seçerken seçeceğiniz takımdan aksesuara kadar önem teşkil ediyor.

Önceliğimiz düğün ise ve damadın arkadaşı iseniz günümüz düğünlerinde renkleri artık damat belirleyebiliyor. Ben siyah giyeceğim, siz lacivert giyin gibi. Eğer durum öyle ise damada uymak zorundayız tabiki ama seçenekler sizlere kalmış ise bir çok seçeneği kendiniz üretmeniz mümkün.

Öncelikle kır düğünü diyelim. Kır düğünlerinde malumunuz genelde açık renk giyilebilir, Açık renk olarak mavi stilimizi ele alalım. Mavi bir kombin için ister siyah spor takım elbise içerisinde açık mavi gömlek, isterseniz de koyu mavi ceket içerisine açık mavi yada beyaz bir gömlek giyebilirsiniz. Kombininiz için ise siyah şık bir pantolon ve açık mavi bir ayakkabı ile şıklığınızı tamamlayabilmeniz mümkün. Aksesuar olarak ise kravat yada mendil, yada set. yaka iğnesi gibi aksesuarlar ile hazır durumda olacaksınız.

Düğün / Davet / Toplantı gibi mekanlarda ise öncelik siyah takım elbise, sonrası laci olarak kısalttığımız lacivert takım elbiseler ve kombinleri toplantı yada düğün ile aksesuarlar ile bitiriş. Genellikle bu tarz takım elbiselere beyaz, siyah, mavi gibi gömlekler takımınıza uygun ayakkabı ve yine en son aksesuarlar ile karizmanız ön planda olabilir.

Bir de tabiki seçeceğiniz parfüm de karizmanızı ve kişiliğinizi yansıtacak. eğer fresh koku seviyorsanız Chanel, yok ağır bir koku saçayım diyorsanız Tom Ford Ürünlerine yönelebilirsiniz.

Aşşağıda vereceğimiz linklerde web sitelerinde tecrübeli kombin üreticileri ve parfüm danışmanları ve Tester Parfüm konusunda whatsapp destek hattından tüm sorularınızı sorabilir, bütçenize uygun takım elbise modellerini ve parfümlerinizi kendinize göre ayarlayabilirsiniz.

Web Site; www.erdalmugurtay.com
İnstagram; @erdalmugurtay @erdalmugurtayofficial
Whatsapp; 05074444345


YORUMLAR

  • 0 Yorum