Yeni Sezon Elbise Modelleri

04 Ocak 2019 - 23:08

Kadınlar gün içinde birden fazlaişe koştukları için bin parçaya bölünürler. Ve bu koşuşturmacada kıyafetşeçiminde oldukça zorlanırlar. Bu neden ile de bazen hatta sıklıkla negiyeceklerine karar veremedikleri zamanlar olur. Böyle zamanlarda hemen siyahbir elbise hızır gibi yetişir. Siyah her zaman asaletin ,şıklığın ve zarafetin biricikrengidir. Kilolu veya zayıf herkesin üzerinde zarif durur. Tabi ki yalnızcarenkle bitmez elbise seçimi. Önce vücudu tanıyıp sonra da vücut formuna görekıyafet seçimi yapmak oldukça önemlidir.

Siyah elbise modellerivücut yapısına göre tercih edilirse asil ve şık durur. Bazen bir elbiseninmodelini çok beğeniriz ama giymemiz mümkün olmayabilir. Çünkü vücut yapımızbuna müsait değildir. Doğru elbiseyi en iyi doğru askı taşır ve gösterir. Bedenölçülerimize göre kıyafetler tercih etmeliyiz. Aksi halde her giydiğimiz ve hertercih ettiğimiz elbise üzerimize emanet durur. Aynada hiç estetik durmayan birgörüntü ile karşılaşırız. Estetik bir görüntü yakalamanın en önemli püf noktasıdoğru seçim yapmakla ve vücudu tanımakla mümkündür.  Önemli olan sıfır beden olmak değil, bedenölçülerine ve beden yapısına göre doğru seçimler yapmaktır. Önemli olan taşıyışve duruştur.

 

Siyah elbise modelleri hertürlü aksesuara ve renge uyum sağlayabilen ürünlerdir. Elbisenin formu veboyuna göre aksesuar kullanımı da değişebilir. Göğüs detayı olan siyah elbise modellerinde gösterişli veya zarifkolyeler kullanılabilir. Aynı zamanda gerdanı boş bırakıp şık, taşlı, büyükformlu küpeler de tercih edilebilir. Kolları kapalı, uzun, sırt dekolteli elbisemodellerinde ise incecik arkaya sarkan zarif kolyeler tercih edilebilir.Ayrıca takıları sade kullanıp, ayakkabı parlak ve canlı bir renkkullanılabilir. Elbisenin modeli kısa ise ve giyen kişinin bacak boyuuzun ise bantlı ayakkabılar tercih edilebilir. Bazen de siyahın duru sadeliğinibozmamak da tercih edilebilir. Baştan aşağı siyahın asaleti konuşturulabilir.Yalnızca saça takılan ufacık ışıltılı bir toka sizi bulunduğunuz ortamınparlayan yıldızı ve ışığı yapabilir. Kadınların çoğu elbisenin modeli neolursa olsun bazen siyahın asaletine karşı koyamaz. 

Devamı ve daha fazla kadın giyim ürünü için www.badebutik.com sayfasını ziyaret edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum