Yeni Sanal Para Kart Paykasa İle Ödeme Zamanı Başladı

Yeni Sanal Para Kart Paykasa İle Ödeme Zamanı Başladı

Özellikle internet üzerinden alıveriş yapanlar ya da oyun siteleri üzerine para aktarmak isteyenler için, sanal para kartlarının oldukça büyük öneminin bulunuyor olmasından dolayı, bu önem ile birlikte, rahat bir şekilde işinizi profesyonel olarak yaparak, para aktarımını yapabilirsiniz.

Editor: Ahmet Şahin
05 Eylül 2018 - 19:01 - Güncelleme: 05 Eylül 2018 - 22:00

Özellikle internet üzerinden alıveriş yapanlar ya da oyun siteleri üzerine para aktarmak isteyenler için, sanal para kartlarının oldukça büyük öneminin bulunuyor olmasından dolayı, bu önem ile birlikte, rahat bir şekilde işinizi profesyonel olarak yaparak, para aktarımını yapabilirsiniz. Çünkü sanal para kartları, her hangi bir telefon kartı ile aynı mantıkta çalışmaktadır. İhtiyacınız olan miktara göre kart alımı yapıyor ve kart üzerinde bulunan pin kodu ile işlemlerinizi yani ödemenizi yapmış oluyorsunuz. Tabii ki bu sistemler ile ödeme kabul eden alışveriş siteleri üzerinden ödeme yapacağınız için, sizde mutlaka ödeme yapmanın kolaylıklarını yaşayarak, rahat bir şekilde sanal para kartları ile bulduğunuz alışveriş sitelerine ödemeler yapabilirsiniz.

Alışverişte Paykasa Zamanı

Ancak neredeyse oyun sitelerinin tamamında kabul gören paykasa sayesinde, farklı bir karta ihtiyaç duymadan ödemelerinizi yapabilirsiniz. Özel olarak hazırlanmış olan bu kartın, pin kodu kırılmaz olmasından dolayı, istediğiniz gibi kullanabiliyorsunuz. Türkiye'de de satışı yapılan, ancak yaygın olarak kullanılmamasından dolayı sadece internet üzerinden işlemler için kullanılan kartları satın alarak yurt dışı alışverişlerin de kullanabilirsiniz. Böylelikle ucuz paykasa ile birlikte, dilediğiniz gibi ödemeler yapmaya başlamış olacaksınız. Ülkemizde resmi satış adresi olan www.idealpaykasa.com üzerinden günün her saatinde kartınızı alabilirsiniz. En düşük miktar 10 Euro olurken, en yüksek kart 500 Euro olmaktadır. Ancak ana bayi üzerinden birleştirme işlemlerini de yaptırabilirsiniz. Sizde ucuz paykasa için hemen siteye girerek, dilediğiniz kolaylıklar ile ödemeler yapmaya başlayabilir ve güvenilir paykasa ile ödeme yapmanın güvenini hissedebilirsiniz.

Online Paykasa İşlemleri

Site üzerinden paykasa siparişinizi vererek, bir kaç dakika içerisinde pin kodunu alabilirsiniz. Alacağınız pin kodunu alışveriş siteleri ödeme sayfalarında kullanabileceğiniz için, ödemede kolaylıkları elde edebilirsiniz. Kredi kartı kullanmak istemeyenler ya da direk olarak oyun sitelerine para aktarımını daha hızlı yapmak isteyenler için, paykasa en iyi seçenek olmaktadır. Ayrıca güvenilir paykasa için en uygun fiyatları da resmi siteden bulabileceğiniz için, ucuz paykasa işlemlerinizi hemen yapabilirsiniz.

Oyun Siteleri İçin Paykasa

Hemen hemen her zaman güvenilir paykasa bulabileceğiniz için, rahat ve güvenli bir şekilde ucuz paykasa için siparişinizi site üzerinden verebilirsiniz. Vereceğiniz sipariş ile birlikte, alacağınız paykasa pin kodu ile ödeme yapmaya başlayabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı