Yeni Mahalle'ye Yeni Bir Aday: Zafer Eroğlu

Yerel seçimlerin tarihine günden güne yaklaşırken, belediyeler için partilerin aday adayları da bir bir açıklanmaya  başladı.

Yeni Mahalle'ye Yeni Bir Aday: Zafer Eroğlu
19 Ekim 2018 - 20:49

Yerel seçimlerin tarihine günden güne yaklaşırken, belediyeler için partilerin aday adayları da bir bir açıklanmaya  başladı. Özellikle geçtiğimiz sene Ankara Büyükşehir Belediyesi’ne Melih Gökçek ayrılığı sonrasında büyük bir değişime tanıklık eden Ankaralılar, bu sefer de Yeni Mahalle için farklı bir adayın ismini duymaya başladılar; Zafer Eroğlu…

Ak Parti Yeni Mahalle Aday Adaylığını açıklayan Zafer Eroğlu, Ankara’nın kalbinde yetişen birisi olarak şehrin ve Yeni Mahalle’nin kültürüne uygun bir yönetim biçimi getirileceğinin vaadini veriyor. Geleceğin Yeni Mahallesi’ni kurmak adına farklı ve özgün projelere sahip olduğunu dile getiren Eroğlu, çıkmak istedikleri yolculukta halkı için hizmeti kesintisiz ve güven esasları çerçevesinde sunmak istediklerini de sözlerine ekliyor.

Zafer Eroğlu Kimdir?

Uzun zamandır siyaset ile iç içe bir hayat geçiren AK Parti Yeni Mahalle Aday Adayı Zafer Oğlu, evli ve iki çocuk babası. 22 senelik siyasi geçmişi boyunca hiç yılmadan en iyisini yapabilmek adına çabalayan deneyimli siyasetçi, Ankara ve Yeni Mahalle için ‘’daha neler yapabiliriz’’ olgusuyla hareket ederek en iyisini ortaya çıkarmanın peşinde olduğunu vurguluyor her fırsatta.

Türkiye’de Mart 2019 tarihinde gerçekleşecek olan yerel seçimler için Yeni Mahalle Belediye Başkanlığı’na aday adaylığını AK Parti kanadından koyan Eroğlu, Ankara ve Yeni Mahalle’nin içerisinden birisi olarak sizlerin desteklerini canı gönülden bekliyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum