Yemekteyiz 9 Ocak Yeni Bölüm Ne Zaman Başlıyacak

Yemekteyiz 9 Ocak Canlı izle... Sevilen program Yemekteyiz'in yeni bölümleri bu hafta yayınlanmıyor.Eski bölümler ekrana geliyor. Kaynak: Yemekteyiz 9 Ocak Yeni Bölüm Ne Zaman Başlıyacak

Yemekteyiz 9 Ocak Yeni Bölüm Ne Zaman Başlıyacak
09 Ocak 2019 - 17:04

Yemekteyiz 9 Ocak ... Gündüz kuşağının sevilen programı bugün yeni bölümü ekranlarda yer almıyor. TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz'in sunuculuğunu Onur Büyüktopçu üstleniyor. Onur Büyüktopçu programın yeni bölümü ile ilgili açıklama yaptı. İşte Yemekteyiz 9 Ocak  Yemekteyiz'in yeni bölümü ne zaman yayınlanacak?Merak edilen detaylar haberimizde...

TV 8 ekranlarında yayınlanan Yemekteyiz'in bu hafta yeni bölümleri yayınlanmıyor. Programın sunucusu Onur Büyüktopçu ise yeni bölümlerle ilgili açıklamada bulundu.Onur Büyüktopçu, “Bizler yeni bölümleri çekiyoruz. Yemekteyiz’in yeni bölümleri çok yakında Tv8’de!” notunu düştü.

ONUR BÜYÜKTOPÇU KİMDİR?

Onur Büyüktopçu 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Türk oyuncu, cast direktörü ve menajerlik yapmıştır. Kiralık Aşk, Memleket Hikayeleri ve Hürmüz Gelin gibi yapımlarda rol aldı.

Onur Büyüktopçu, 24 Nisan 1982’de İstanbul’da doğdu. Babası Çankırılı, annesi göçmendir. On sekiz yaşına kadar İzmir’de yaşadı ve öğrenimini burada tamamladı. Dil ve tiyatro okulu için İngiltere’ye giden Büyüktopçu, Academy of Creative Training Brighton Act London Film Academy’de eğitim aldı. Oyunculuğa ilk adımını 2003 yılında Lise Defteri adlı dizi ile attı ve bu dizide Yusuf karakterini canlandırdı.

Yabancı Damat, Doktorlar gibi dizilerde konuk oyuncu olarak rol aldı. 2010 yılında Güz Gülleri adlı dizide rol aldı. 2015-17 yılları arasında Kiralık Aşk dizisinde Koray rolünü canlandırdı. Şimdilerde TV8’de yayınlanan Yemekteyiz programının sunuculuğunu yapmaktadır. Oyunculuğun yanında cast direktörlüğü, menajerlik ve tiyatro oyunculuğu da yapmaktadır.

YORUMLAR

  • 0 Yorum