Yaşam Paylaşım - Seferihisar Anaokulu

Geleceğimizi emanet ettiğimiz biricik çocuklarımıza verebileceğimiz en güzel ve kalıcı hediye güzel bir eğitimdir.

Yaşam Paylaşım - Seferihisar Anaokulu
20 Kasım 2018 - 14:59
Reklam

Geleceğimizi emanet ettiğimiz biricik çocuklarımıza verebileceğimiz en güzel ve kalıcı hediye güzel bir eğitimdir. Çocukluk döneminden başlayan eğitim süreci sağlam temellerle atıldığı sürece kalıcı başarılara ve yüksek kariyerlere ulaşmak mümkündür bunun için okul öncesi eğitim oldukça önemli bir yer tutmaktadır, bu kapsamda İzmir Seferihisar’da anaokulu ve kreş eğitim hizmetleri veren Yaşam Paylaşım Anaokulu çağdaş eğitim sistemi, Atatürk ilke ve inkılaplarına olan bağlılığı ile çocukların fiziksel ve zihinsel gelişiminde önemli rol oynamaktadır. Her biri kendi branşında deneyimli ve güler yüzlü olan eğitim kadrosu ile çocuklarınızı sıkmadan tamamen onların eğitim düzeyi ve seviyesine uygun olarak hazırlanan ders programları sayesinde öğrencinin hangi alana yatkın olduğunu daha yakından öğrenerek bu alana doğru velilerinde onayıyla yönlendirilmektedir.

Yemek saatleri, dinlenme, eğitim ve özel aktivitelerin belirli bir düzende gerçekleştiği bu eğitim kurumunda öğrencilere hem disiplinli bir hayatı hemde sosyalleşmenin sağladığı avantajlar öğretilmektedir. Çocuklarınızı güvenle teslim edebileceğiniz Yaşam Paylaşım Anaokulu, MEB sertifikasına sahip olup uygulanan tüm eğitim-öğretim programları düzenli olarak denetlenmektedir. Çocuğunuza iyi bir eğitim zemini hazırlamak için büyük bir çaba sarf eden kuruluş yıl boyunca düzenlediği çeşitli konferanslar ve sunumlarla veli-öğretmen arasındaki ilişkiyi canlı tutmaktadır. Veliler istedikleri zaman çocukları hakkında detaylı bilgiye ulaşabilir ve öğretmen kadrosu ile fikir alışverişinde bulunabilir.

Okul öncesi eğitim (kreş), bir öğrencinin alması gereken en temel eğitimlerin başında gelmektedir. Bu süre zarfında geleceğimiz olan çocukların okula alışma dönemi, derslere olan yatkınlığı ve arkadaşları ile uyumunun sağlanması profesyonel ekiplerce takip edilmeli ve yönlendirilmelidir. Yaşam Paylaşım Anaokulu bulunduğu merkezi konum sayesinde başta Seferihisar olmak üzere Güzelbahçe ve Urla ilçelerinde yer alan tüm öğrencilere kaliteli bir şekilde kreş hizmeti sunmaktadır. Sizde Yaşam Paylaşım Anaokulunda çocuğunuza iyi bir gelecek sunmak için http://www.yasampaylasimanaokulu.com adresinden okul hakkında daha detaylı bilgiye ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum