Yanı Başımızdaki Emlakçımız

Yanı Başımızdaki Emlakçımız

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Sahibi olduğumuz bir evde yaşamak, o evde istediğimiz her değişikliği yapabilmek, içerisini zevkimize göre döşemek hep beklediğimiz bir şeydir.

Editor: Van Haber
31 Ekim 2017 - 11:38

Ev sahibi olmak herkesin hayalidir. Sahibi olduğumuz bir evde yaşamak, o evde istediğimiz her değişikliği yapabilmek, içerisini zevkimize göre döşemek hep beklediğimiz bir şeydir. Çalışıp hayat standartlarımızı yükseltmek ve bir mülk sahibi olmak, planlarımızın başında gelir. Hayatımızda bir ev sahibi olmanın ne kadar önemli olduğunu verdiğimiz çabalardan görüyoruz. Ev bizim için bazen yatırım, bazen başımızı sokacağımız sıcak bir yuva, bazen de aile olmak demektir.

Çoğumuz doğup büyüdüğümüz yerlerde ev satın alırken, bazıları da görevi için gittiği yerleri severek orada kalmayı tercih edip evini oradan alıyor. Memurlar üzerinden düşünelim. Van’da doğup büyümüş ama görevi için başka bir şehirde yaşamak zorunda olan biri, elinde birikmiş parası olup yatırım için Van’dan ev almak isteyebilir. İşte bu insan almak istediği evi çalıştığı için, Van’a gelip arayamaz, satılık daireleri sürekli uzaktan takip edemez. Bu yüzden izleyeceği en akıllıca yol zingat.com üzerinden van satılık daire ilanlarına bakmak olacaktır. Bir emlakçının sunduğu tüm hizmetleri sunan site ile yapmak istediği yatırımı en doğru şekilde ve en kazançlı olarak yapabilir. Çünkü siteden tüm Van’da satılık ilanlarına bakabilir gerekirse irtibat kurabilir, satın alacağı evin piyasa değerini hesaplatarak gerçek değerini öğrenebilir ve aracı hizmet bedelinden kurtulur. Herkese büyük avantajlar sağlayan zingat.com yanı başımızdaki bir emlakçımız. Van’da yaşamadan da oradaki satılık evleri takip edebilir bizim için en avantajlı yatırımı buradan sağlayabiliriz. Güvenilirliğini kanıtlamış olan zingat.com sayesinde hiçbir zarara uğramadan planlarımızı sürdürebiliriz. Satın alacağımız daire içerisinde oturmayacak bile olsak, güzel bir yatırım olması için çabalarız. Bu site yatırım kararı verirken dairenin özelliklerini, görüntüsünü bize sunar, doğru karar vermemizde yardımcı olur.

Sadece ev almayı planlayanların değil, evini kiralamak, satmak isteyenlerin de kullanacağı bir site. Zingat.com ile evimizin değerini anında öğrenebiliriz. Fiyatları belirleyen kriterleri Zingat’ın rehber sekmesinden girerek en doğru fiyata ulaşabiliyoruz. Hem satış fiyatını hem kira bedelini ücretsiz olarak, site üzerinden hesaplatabiliriz. Böylece piyasa değerini bilerek herhangi bir zarara uğramadan sahip olduğumuz daireyi, arsayı kiralayabilir ya da satabiliriz. Zingat.com bize ücretsiz olarak emlakçı desteği sağlamakta.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vanspor İçin Biraraya Geldiler
Vanspor İçin Biraraya Geldiler
Gürpınar’daki husumetli iki mahalle barıştı
Gürpınar’daki husumetli iki mahalle barıştı