Vücut Yapısına Uygun Gelinlik

 Vücut Yapısına Uygun Gelinlik
12 Mart 2019 - 23:30
Reklam

Fatih Gelinlikçi

İnsanların hayatlarında bir dönüm noktası olan evlilik öncesinde yapılan hazırlıklar oldukça zahmetli, aynı zamanda güzel bir süreçtir. Bu süreçte bayanların en çok önem verdiği olay gelinlik seçimidir. Her bayan düğün veya nikah günü masallardaki periler kadar güzel olmak hatta tüm detayları ile güzelliğin zirvesinde olmak ister. Doğru seçilmiş bir gelinlik bu güzelliğin en önemli parçasıdır. Gelinlik seçimi için genellikle ilk ziyaret edilen yer, birçok firmanın bir arada bulunduğu Fatih gelinlikçi bölgesidir.

Fatih gelinlik firmaları arasında 35 yıllık deneyime sahip olan firmamız, öncelikle doğru gelinliği seçebilmeniz için sizleri bilgilendirmekte, ardından bu rüya gibi günde en güzel şekilde görünmeniz için her türlü detayı titizlikle uygulamaktadır. Bunların dışında tesettür gelinlik fatih ve çevresinde gidebileceğiniz yer Tallin Gelinlik.

Vücut Yapısına Uygun Gelinlik

Gelinlik seçerken en çok dikkat edilmesi gereken husus, giyecek olan bayanın vücut yapısıdır. Buna uygun olarak tasarlanmış ve dikilmiş bir gelinlik, gelinle bütünleşecek ve güzel olan tüm detayları ortaya çıkaracaktır. Gelinlik seçiminde en önemli husus boy ve kiloya uygun bir model oluşturmaktır. Örneğin boyu kısa olan veya fazla kiloları olan gelin adayları kabarık modellerden kaçınmalıdır. Bunun yerine daha az kabarık ve dar kesim modeller hem daha uzun hem daha ince görünmenizi sağlayacaktır.

Uzun boylu gelin adayları ise hemen hemen her türlü gelinliği rahatlıkla taşıyabilmektedir. Vücudun yapısına uygun kesimin yanında tabi ki güzel olan olan tarafları öne çıkarmak da duruşunuzu daha çekici hale getirecektir. Bu aşamada omuz, sırt, kollar ve etek üzerinde birçok detayın uygulanması mümkündür. Dantel, işleme, pul ve buna benzer malzemelerden oluşan motiflerin boyutları ve dizilimi de oluşturulmak istenen görüntüye uygun olmalıdır. Bu aşamada uzman ekiplerimiz size her adımda gerekli yönlendirmeleri yapmaktadır.

Mekan ve Mevsime Uygun Gelinlik

 Düğünün yapılacağı ortam da gelinlik seçiminde dikkat edilmesi gereken bir husustur. Kır düğünü veya sahil düğünü gibi bir mekan için tafta gelinlik gibi sade modeller idealdir. Otel veya düğün salonu gibi şatafatlı ortamlarda yapılan düğünlerde gelinlik üzerinde daha fazla gösterişli detaylar uygulanabilir.

Hayalinizin Ötesine Bir Gelinlik İçin Tallin Desing

Firmamız,  Fatih gelinlikçi hizmetlerinde uzun yıllara dayanan tecrübesi ve uzman ekipleri ile hayalinizdeki gelinliğe kavuşabilmeniz için öncelikle çizimini yapmakta ve talep ettiğiniz detayları bu çizim üzerinde sizinle birlikte belirlemektedir. Daha sonra dikim aşamasına geçmekte ve her bir adımı titizlikle uygulamaktadır. Fatih gelinlik firmaları arasında seçkin bir yere sahip olan firmamızın size özel tasarımlarıyla masal perileri kadar güzel bir gelin olmak için web sitemizde yer alan numaralardan bizimle iletişime geçebilir veya mağazamıza uğrayarak bir kahvemizi içebilirsiniz.

http://tallingelinlik.com/

YORUMLAR

  • 0 Yorum