Vanlı Şehit İçin Mevlid Düzenlendi

Vanlı Şehit İçin Mevlid Düzenlendi

ZEYTİN DALI Harekâtı kapsamında Afrin’de düzenlenen operasyonlar sırasında şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik için 05.04.2018 tarihinde Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Mevlid Programı düzenlendi.

Editor: Van Haber
05 Nisan 2018 - 23:27

VAN AİLE VE SOSYAL POLİTİKALAR İL MÜDÜRLÜĞÜ’NDEN AFRİN ŞEHİDİMİZE ANMA PROGRAMI

ZEYTİN DALI Harekâtı kapsamında Afrin’de düzenlenen operasyonlar sırasında şehit olan 26 yaşındaki Jandarma Uzman Onbaşı Rıdvan Çevik için 05.04.2018 tarihinde Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü tarafından Mevlid Programı düzenlendi. Saat 11.00 de başlayan Mevlit Programına Van Vali Yardımcımız Sayın Mehmet PARLAK, Erciş Kaymakamı Sayın Mehmet Şirin YAŞAR, Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürü Sayın Abdurrahman ÇOHAZ, Van İl Jandarma Komutan yardımcısı Kıdemli Albay Hamdi GÜLPINAR kurum amirleri ve şehit yakınlarımız ve gazilerimiz başta olmak üzere halkımızın birçok kesimi duyarlılığını göstererek mevlide iştirak etmiştir.

Düzenlenen programda mevlit okutuldu, dualar edildi daha sonra katılım sağlayan yaklaşık yedi yüz davetliye yemek ikramında bulunuldu. Devletimizin şehidine sahip çıkması başta şehidimizin ailesi ve yakınları ayrıca tüm şehit yakınları ve gaziler bu konuya gösterilen hassasiyetten memnuniyetlerini dile getirerek bu organizasyonu düzenleyen Van Aile ve Sosyal Politikalar İl Müdürlüğü’ne ve diğer emeği geçen tüm kurumlara ve devletimize müteşekkir olduklarını ifade etmişlerdir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek