Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alacak

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanı Basın İlan Kurumu resmi portalı www.ilan.gov.tr'de yayımlandı.

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi personel alacak
25 Nisan 2019 - 23:07
Reklam

Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi sözleşmeli sağlık personeli alımı ilanı Basın İlan Kurumu resmi portalı www.ilan.gov.tr'de yayımlandı. Yayımlanan ilana göre sözleşmeli sağlık personeli olarak çalışmak isteyenlerin Van Yüzüncü Yıl Üniversitesi Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir.

Van Yüzüncü Yıl Üniversite’sinden yapılan sözleşmeli sağlık personeli alımı açıklamasında; “Üniversitemiz Dursun Odabaş Tıp Merkezi Hastanesine 657 sayılı Devlet Memurları Kanunun 4. maddesinin (B) fıkrasına göre istihdam edilmek üzere 06.06.1978 tarihli ve 7/15754 sayılı Kararnameye ekli 28.06.2007 tarih ve 26566 sayılı Resmi Gazetede yayımlanan Sözleşmeli Personel Çalıştırılmasına İlişkin Esaslarda Değişiklik Yapılmasına Dair Esaslar' da yer alan ek 2'inci maddenin (b) fıkrasına göre KPSS (B) gurubu puan sırası esas alınmak suretiyle aşağıda belirtilen pozisyonlara sözleşmeli personel alınacaktır.” denildi. İşte ilan detayları…

GENEL ŞARTLAR:

657 Sayılı Devlet Memurlar Kanunun 48. maddesinde belirtilen genel şartlara haiz olmak.

İLAN DETAYLARI İÇİN TIKLAYINIZ

BAŞVURU ŞEKLİ:

Adaylar, ilanın gazetede yayımlandığı tarihten itibaren 15 gün içinde (mesai saati bitimine kadar) Üniversitemiz Rektörlük Personel Daire Başkanlığına şahsen müracaat etmeleri gerekmektedir. Sadece bir unvan için başvuru yapılacaktır. Birden fazla unvan için başvuru yapıldığı takdirde her iki başvuru da geçersiz sayılacaktır. Posta ile yapılan müracaatlar kabul edilmeyecektir.

YORUMLAR

  • 0 Yorum