Van Shopping Fest’e Hazır

Van Shopping Fest'e Hazır

Van’da 15 Mart-5 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Shopping Fest’ organizasyonu ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor.

Editor: Van Haber
14 Mart 2018 - 16:59

Van’da 15 Mart-5 Nisan 2018 tarihleri arasında düzenlenecek olan ‘Shopping Fest’ organizasyonu ile ilgili çalışmalar tüm hızıyla devam ediyor. Hazırlıklar kapsamında Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan ışıklandırma çalışmalarıyla da kent ışıl ışıl bir görünüme kavuştu. Van Valiliği öncülüğünde Büyükşehir Belediyesi, İpekyolu Belediyesi, Ticaret ve Sanayi Odası (VAN TSO) ile Doğu Anadolu Kalkınma Ajansı’nın (DAKA) katkılarıyla bu yıl 4’sü düzenlenen Shopping Fest’in hazırlıkları sürüyor. Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Murat Zorluoğlu’nun talimatları doğrultusunda, Kültür ve Sosyal İşler Dairesi Başkanlığınca Cumhuriyet Caddesi, Kazım Karabekir Caddesi, İskele ve Sıhke Caddelerine Lale ve Ayyıldız figürlü ışıklandırmalar takılırken, kavşaklara ise ışık havuzları yapıldı.

Yine Cadde üzerinde bulunan Fegiye Teyran, Kültür, Semaver ve Kurtuluş Parklarında bulunan ağaçlara ise 4 bin metrelik meteor tipi ışıklandırma takıldı. Işıklandırma çalışmaları kente ayrı bir güzellik katarken, Cumhuriyet Caddesinde sergilenecek olan ışıklı Van Kedisi figürü için de çalışmalar sürüyor.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı