Van Kitap Fuarı sona erdi

Van Kitap Fuarı sona erdi

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Kitap Fuarı" sona erdi. 20 Ekim’de açılan fuarı 10 günde 115 bin kişi ziyaret etti. 

Editor: Van Haber
30 Ekim 2017 - 14:14

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen "Kitap Fuarı" sona erdi. 20 Ekim’de açılan fuarı 10 günde 115 bin kişi ziyaret etti. Fuar ve Kongre Merkezi'nde düzenlenen kitap fuarı büyük ilgi gördü. Ünlü yazarları okuyucularıyla bir araya getiren fuarda; söyleşi, panel, çocuk aktivitelerini ve dinletileri de içeren 100'ün üzerinde etkinlik yapıldı. Fuarda çok sayıda yazar kitaplarını okuyucuları için imzalarken, okurlarıyla bir araya gelerek söyleşi de gerçekleştirdi.
 

Fuardan çok memnun ayrıldıklarını belirten Eylül Fuarcılık Organizasyonu Genel Koordinatörü Remzi Çayır, “Türkiye’nin en gözde 100 yayınevini kitapseverlerle buluşturduğumuz için mutluyuz. 10 gün süren fuarı 115 bin kişi ziyaret etti. İnşallah bu fuar geleneksel hale gelir. Bizde her geçen yıl daha çok kitapseverle bir araya geliriz” dedi.Van Büyükşehir Belediyesinin kayıtlarına göre, 20 Ekim’de açılan fuarı 10 günde 115 bin kişi ziyaret etti.

İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Vanspor İçin Biraraya Geldiler
Vanspor İçin Biraraya Geldiler
Gürpınar’daki husumetli iki mahalle barıştı
Gürpınar’daki husumetli iki mahalle barıştı