Van İçin Acil Çözüm

Van İçin Acil Çözüm

Van Büyükşehir Belediyesi tarafından düzenlenen halk günleri yoğun katılımla sürüyor.  Kaynak: Van’da ‘Halk Günü’ toplantısı

Editor: Van Haber
08 Mart 2017 - 13:30

Haftanın salı ve cuma günleri 15.00 ile 17.00 saatleri arasında düzenlenen halk günlerinde farklı konular gündeme getirilirken, acil çözüm için de çaba sarf ediliyor.

Van Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri Mustafa Yalçın başkanlığında sürdürülen halk günlerine yoğun ilgi gösteren vatandaşlar; imar, su, kentsel dönüşüm, sosyal yardım gibi alanlarda dilek ve temennilerini dile getiriyor.

Genel Sekreter yardımcıları Fazıl Tamer, Salih Allahverdi ve Mehmet Yaşar ile ilgili daire başkanlarının da hazır bulunduğu halk günü toplantılarında dile getirilen sorunların çözümü için birimlere anında direktifler verilerek, çözümü sağlanıyor.


Genel Sekreter Mustafa Yalçın, halk gününe gelenleri birebir dinlediklerini belirterek, “İş taleplerine cevap veremediğimizi her toplantıda dile getirdik. Bunun dışında bize iletilen sorunlarla ilgili birimler anında not alarak, gereken çözüm yolları için çalışıyorlar. Bizler sorunları çözmek için buradayız. Halkımızın sorun, dilek ve temennilerini rahatça dile getirebilmeleri için halk günleri dışında da tüm birim amirlerimiz hizmet etmek, çözüm üretmek için onları dinlemektedirler. Belediye hizmet kurumudur, halkımızı dinleyerek onlara yardımcı olmak bizim görevimizdir” şeklinde konuştu. (İHA)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu