Van Genç Asriad İlk İstişare Toplantılarını Gerçekleştirdi

Geçtiğimiz günlerde Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) VAN ŞUBESİ bünyesinde kuruluşunu tamamlayan “GENÇ ASRİAD” Yönetim Kurulu,ilk istişare toplantılarını gerçekleştirdi.

Van Genç Asriad İlk İstişare Toplantılarını Gerçekleştirdi
28 Aralık 2018 - 14:37
Reklam

VAN GENÇ ASRİAD KURULUŞUNU TAMLAYARAK İLK TOPLANTISINI GERÇEKLEŞTİRDİ.


Geçtiğimiz günlerde Asrın İşadamları Derneği (ASRİAD) VAN ŞUBESİ bünyesinde kuruluşunu tamamlayan “GENÇ ASRİAD” Yönetim Kurulu,ilk istişare toplantılarını gerçekleştirdi. Toplantıya katılan Genç Asriad Van Şube Başkanı Furkan ÖZTÜRKÇÜ, “Gençler iş dünyasına hakim olmaya başladı” dedi.
 
GENÇ ASRİAD Van Kurulu üyeleri 1. İstişare Toplantısı'nda bir araya geldiler. Toplantıda konuşan Genç ASRİAD Van Şubesi Başkanı Furkan ÖZTÜRKÇÜ, genç işadamlarını bir çatı altında toplamayı hedeflediklerini ifade ederek “Bizim çatımız altında olsun olmasın bütün genç işadamlarımızı destekleme istiyoruz. Gençliğin dikleşmeden dik durmasını öğrenmesini benimsiyoruz” diye konuştu.

GENÇ ASRİAD VAN Şube Başkanı Furkan ÖZTÜRKÇÜ, gençlerin son dönemde iş dünyasında hakim olmaya başladığını söyledi. Öztürkçü, “Geçmişimizin izleri artık gençlerimizin üzerine sirayet etti. Biz gençlere büyük işler düşüyor. Bu düşünce ile ASRİAD, GENÇ ASRİAD gençlik kurulunu kurdu. Bu yılki hedeflerimiz üst düzey hedefler” şeklinde konuştu.

Son olarak  GENÇ ASRİAD VAN Şubesi Başkanı Furkan ÖZTÜRKÇÜ, ASRİAD'ın bir tabela derneği olmayacağını ve büyük işlere imza atmaya devam edeceğini, VAN Şubesi'nin de bu süreçte elinden gelenin fazlasını yapacağını söyledi.ASRİAD VAN ŞUBESİ’inde düzenlenen toplantıya, Genç ASRİAD Van Şubesi Başkanı Furkan ÖZTÜRKÇÜ ve Genç ASRİAD Yönetim Kurulu üyeleri katıldı.


YORUMLAR

  • 0 Yorum