Van’da yol yapım çalışmaları devam ediyor

Van'da yol yapım çalışmaları devam ediyor

 Van’ın İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte merkeze 26 kilometre uzaklıkta olan Gövelek Mahallesindeki yol yapım çalışmasına katıldı. 

Editor: Van Haber
18 Haziran 2018 - 23:51

GÖVELEK MAHALLESİ YENİ YOLLARIYLA TANIŞTI

İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, İpekyolu Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekipleriyle birlikte merkeze uzaklığı 26 km olan Gövelek Mahallesi'ndeki çalışmalara katıldı.

Gövelek Mahallesi'ndeki yollarda ilk kez İpekyolu Belediye'si tarafından zemin hazırlığı yapılıp, sonrasında kenar taşları ile oluk taşları döşeme işlemleri gerçekleşti. Yol hatlarının belirlenmesinin ardından kilit taşı döşeme işlemine geçilirken, çalışmaları yakından takip eden İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili, Fen İşleri Müdürlüğü ekipleri ile birlikte kilit taşı döşeyerek yol yapımına destek sağladı.

Yaklaşık 9 bin m2 kilit taşı döşenen yolun yapım çalışmalarına bizzat katılan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk; "Yol Medeniyettir. Bizlerde medeniyetimizin sembollerinden olan yollarımızı uzaklık, yakınlık gözetmeksizin vatandaşlarımız için yeniliyoruz. Devletimizin imkanlarının doğru yerlerde kullanıldığında neler yapılabileceğinin en güzel örnekleri bu çalışmalarımızdır" dedi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı