Van’da ‘Sınavsız ikinci üniversite’ tanıtımı

Van’da ‘Sınavsız ikinci üniversite’ tanıtımı

Eskişehir Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Van Bürosu, tanıtım faaliyetleri kapsamında ‘Sınavsız ikinci üniversite’ kayıt çalışmalarına devam ediyor.

Editor: Van Haber
25 Eylül 2017 - 14:09

Anadolu Üniversitesi AÖF Van Bürosu önünde stant kuran il temsilcileri, öğrencilere broşür dağıtarak sınavsız giriş yapılabilen ikinci üniversite imkânlarını tanıttı. Konu hakkında açıklamalarda bulunan Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi (AÖF) Van Büro Yönetici Yardımcısı Nesrin Ertürk, ikinci üniversite kayıtlarının 06 Ekim 2017 tarihine kadar devam edeceğini söyledi.

Tanıtım faaliyetleri çerçevesinde birebir görüşmelerin ve bilgilendirmelerin yapılacağını dile getiren Ertürk, “06 Ekim 2017 tarihine kadar ikinci üniversite kayıtlarımızın uzatılması nedeniyle üniversitenizden gelen istek doğrultusunda, öğrencilerle görüşüldü. Görüşme sonucunda Anadolu Üniversitesi AÖF Van Bürosu önünde stant açılmıştır. 06 Ekim 2017 tarihine kadar standımız devam edecektir. Bu kapsamda öğrencilerimizle birebir buluşmalarımız olacak, yönlendirmeler ve bilgilendirmeler yapılacaktır. Bu doğrultuda inşallah kayıtlarımız daha da iyi olacaktır” dedi. (iha)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Batman Adaylarını Osman Nuri Gülaçar Açıkladı
Batman Adaylarını Osman Nuri Gülaçar Açıkladı
İşte Ak Parti Van İlçe Adaylarının Özgeçmişleri
İşte Ak Parti Van İlçe Adaylarının Özgeçmişleri