Van'da köy öğretmeni öğrencileri için kozmetik markalarına çağrıda bulundu

Van'da bir köy öğretmeni, öğrencilerinin ellerinde çatlaklar oluştuğunu dile getirerek sosyal medyadan ünlü kozmetik markalarına çağrıda bulundu.

Van'da köy öğretmeni öğrencileri için kozmetik markalarına çağrıda bulundu
04 Ekim 2020 - 12:40

Van'da Saray Örenburç Köyü'nde görev yapan Öğretmen Seher Yandım, kötü hava şartları ve sulardaki kireç nedeniyle elleri çatlayan minik öğrencileri için harekete geçti.

ÜNLÜ KOZMETİK MARKALARINA SESLENDİ

Seher Öğretmen, sosyal medya platformu Twitter'dan bir paylaşım yaparak öğrencilerinin sürekli olarak krem ihtiyacı bulunduğunu ve bu konuda destek beklediğini dile getirdi.

Ünlü kozmetik firmaları, Nivea, Gratis, Neutrogena, Arko, Avon, Farmasi gibi markalara seslenen Seher Öğretmen, kendilerinden katkı sunmalarını talep etti.

Seher Yandım, Twitter paylaşımında şu cümlelere yer verdi: "Ben Van’ın bir köyünde 1. Sınıflara öğretmenlik yapmaktayım. Öğrencilerimin elleri çok kötü. Havadan ve sudan dolayı çok çatlıyor. Devamlı krem kullanmalarını istiyorum. Bir katkımız olsun derseniz çok sevinirim."

SOSYAL MEDYADAN DESTEK YAĞDI

Yapılan paylaşımın ardından bir çok sosyal medya kullanıcısı Seher Öğretmen'e destek mesajları paylaştı. Vatandaşlar, öğrencilerin krem ihtiyacını karşılamak üzere ellerinden geleni yapmaya hazır olduklarını dile getirdiler. Wanhaber


YORUMLAR

  • 0 Yorum