Van’da Dalgıçlık Kursları Başladı

Van'da Dalgıçlık Kursları Başladı

İpekyolu Belediyesi, sosyal ve kültürel faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek "Van Gölü'nün Sırlarını Birlikte Keşfedelim" sloganıyla dalgıçlık kurslarını başlattı.

Editor: Van Haber
17 Ekim 2018 - 16:04

İPEKYOLU'NDAKİ DALGIÇLIK KURSLARI İLE VAN GÖLÜ DAHA GÜZEL

İpekyolu Belediyesi, sosyal ve kültürel faaliyetlerine bir yenisini daha ekleyerek "Van Gölü'nün Sırlarını Birlikte Keşfedelim" sloganıyla dalgıçlık kurslarını başlattı. Faaliyet çerçevesinde, başvuruda bulunan vatandaşlarımıza dalış eğitimi verilerek bir hobi edinmelerinin yanı sıra, Van Gölü'nün eşsiz ve gizemli zenginliklerinin ülkemize ve tüm dünyaya tanıtılması planlanıyor. Uzman eğitmenlerce verilecek kursların ilk aşamasında katılımcılar 1 hafta süresince temel eğitime tabi tutulacaklar.

Ardından da Van Gölü'nün gizemli su altı zenginliklerini görme ve kayıt altına alma şansı bulacaklar. 18-40 yaş aralığındaki kadın ve erkek vatandaşlarımızın katılabileceği kursların başvuruları İpekyolu Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü'nde başladı. Kontenjanlarla sınırlı olan başvurular için son tarih ise 19 Ekim 2018.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı