Van’da Çocuklar Marmelat İle Eğlendi
Reklam

Van'da Çocuklar Marmelat İle Eğlendi

İpekyolu Belediyesi, çocuklarımıza yönelik kültür ve sanat faaliyetleri çerçevesinde düzenlediği etkinliklere bir yenisini ekleyerek, bir önceki gösterileri büyük ilgi gören Yetenek Sizsiniz'in yıldızı kukla Marmelat ve Vantrolog Çiğdem Dağtekin'i yine ücretsiz olarak çocuklarla buluşturdu.

Editor: Van Haber
29 Kasım 2018 - 11:22

İPEKYOLU'NDA ÇOCUKLAR MARMELAT İLE ÇOK MUTLUYDU

İpekyolu Belediyesi, çocuklarımıza yönelik kültür ve sanat faaliyetleri çerçevesinde düzenlediği etkinliklere bir yenisini ekleyerek, bir önceki gösterileri büyük ilgi gören Yetenek Sizsiniz'in yıldızı kukla Marmelat ve Vantrolog Çiğdem Dağtekin'i yine ücretsiz olarak çocuklarla buluşturdu. Karnından konuşanlar olarak da bilinen Vantrolog etkinliklerinde çocuklarımıza sevgi, saygı, toplumsal kurallar, vatandaşlık görevleri gibi toplumsal içerikli mesajlar eğlenceli bir şekilde verildi.

Marmelat ile annesi ve anneannesi konseptiyle sunulan etkinlik, 5 gün boyunca Devlet Tiyatrosu, Berivan Kültür ve Sanat Merkezi, Merkez İmam Hatip Lisesi ve Elite World Hotel'deki gösterilerde, sevgi evlerindeki çocuklarımızın da katılımıyla toplamda 6 bin çocukla buluştu. Marmelat, annesi ve anneannesi'nin final gösterisi ise, çeşitli sebeplerle devlet himayesinde olan dezavantajlı çocuklarımız için, İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk'ün de katılımıyla Elite World Otel'de gerçekleştirildi.

Çocuklarımıza büyük bir eğlence ve neşe kaynağı olan gösteriden sonra bir konuşma yapan İpekyolu Kaymakamı ve Belediye Başkan Vekili Cemil Öztürk, kültür ve sosyal faaliyetlere verdikleri önemi vurgulayarak, özellikle çocuklara yönelik faaliyetlerde, Marmelat ve Annesi gibi eğlendirirken eğitici mesajlar da veren etkinliklere yer verdiklerini vurguladı ve 5 günlük başarılı performansları nedeniyle Vantrolog Çiğdem Dağtekin'e çiçek, gösteriye olan katkılarından dolayı da Elite World Otel yönetimine plaket takdim etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Gülaçar'dan Berat Kandili Mesajı
Gülaçar'dan Berat Kandili Mesajı
Edremit Belediye Meclisi toplandı
Edremit Belediye Meclisi toplandı