Van'da çatıdan düşen 2 kardeş gözyaşlarıyla toprağa verildi

Van'da uydu çanağını onarmak için çatıya çıkan ve kaygan zeminden dolayı beton zemine düşen Yıldız ve Cumali Tekin kardeşler gözyaşları içinde toprağa verildi.

Van'da çatıdan düşen 2 kardeş gözyaşlarıyla toprağa verildi
18 Ocak 2021 - 02:40

Uydu çanağını onarmak için 4 katlı apartmanın çatısına çıkan adlı kardeşlerin cenazeleri öcenki gün yakınları tarafından toprağa verildi.

Yıldız Tekin (26) ve Cumali Tekin (20) isimli kardeşler uydu çanaklarını onarmak için bulundukları 4 katlı TOKİ binasının çatısına çıktı. Hava şartları nedeniyle buzlanmanın oluştuğu çatıdan kayan kardeşler aşağı düştü. Beton zemine düşen kardeşler, olay yerine gelen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından hastaneye kaldırıldı. Hastanede yapılan müdahalelere rağmen kurtarılamayan kardeşlerin naaşı defnedilirken olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatıldı.

BABALARI DA HAYATINI KAYBETMİŞ

Kardeşlerle ilgili acı hikayeler de gün yüzüne çıktı. Ölen kardeşlerden Cumali Tekin'in askerden yeni geldiği belirtildi. Gözü yaşlı ve acılı anne yakınları tarafından teselli edilmeye çalışılırken, çocukların babalarının da öldüğü öğrenildi. Acılı anne eşinin yanı sıra şimdi de 2 çocuğunun acısını yaşıyor. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum