Van Büyükşehir'den 814 bin TL'lik araç kiralama ihalesi!

Van Büyükşehir Belediyesi, kırsal mahallelerde kullanılmak üzere iş makinesi kiralama ihalesine çıktı. Sosyal medya hesaplarından canlı yayınlanan ihaleyi 814 bin TL karşılığında yüzde 15 kırım ile Günaylar Petrol aldı.

Van Büyükşehir'den 814 bin TL'lik araç kiralama ihalesi!
03 Haziran 2020 - 20:41

Van Büyükşehir Belediyesi, 13 ilçenin kırsal mahallede yürüttüğü tarımsal hizmet seferberliğine devam ediyor. Bu kapsamda Tarımsal Hizmetler Dairesi Başkanlığı, il genelindeki tüm kırsal mahallelerde gölet ve kanal temizliği yapıyor.

Önceki yıllara rağmen bu yıl çiftçilerden gelen yoğun destek talebi üzerine Van Büyükşehir Belediyesi, tarımsal verimliliğin de aksamaması kendi iş gücüne ek iş makineleri kiraladı.

İhale canlı yayınlandı

Geçtiğimiz günlerde ihaleye çıkan ve ihale süreci Van Büyükşehir Belediyesinin resmi sosyal medya hesaplarından da canlı yayınlanan ‘iş makinesi kiralama işi’ni 814 bin TL karşılığında yüzde 15 kırım ile Günaylar Petrol aldı. İhale kapsamında 5 paletli ekskavatör, 5 beko loder, 2 greyder ve 1 adet kamyonun makine ikmal garajında yapılan son muayenelerinin ardından ilçelere gönderildi.

Ekipler, çiftçilerin en iyi tarım hizmetini alabilmesi adına 7/24 esaslı arazide çalışacak. İHA

YORUMLAR

  • 0 Yorum