Van Büyükşehir Belediyespor’a pankartlı destek

Van Büyükşehir Belediyespor’a pankartlı destek

Van Trabzonspor Taraftarlar Derneği’nden Van Büyükşehir Belediyespor’a Erokspor maçı öncesi pankartlı destek. 

Editor: Van Haber
10 Ekim 2017 - 15:17

Van Trabzonspor Taraftarlar Derneği’nden Van Büyükşehir Belediyespor’a Erokspor maçı öncesi pankartlı destek. Van’da büyük bir potansiyele sahip Trabzonspor’a gönül vermiş taraftarların yıllardır özlemini çektiği Van Trabzonspor Taraftarlar Derneği geçtiğimiz aylarda kurmuştu. Geçici yönetimini oluşturulan derneğin üye çalışmaları ise tüm hızıyla devam ediyor. Bir taftan Trabzonspor’a gönül veren yönetim ve taraftarlar, bir taraftan da yaşadıkları ilin takımının maçlarını takip ederek destek veriyorlar. Van Trabzonspor Taraftarlar Derneği Yönetim Kurulu Başkanı Erhan Öner, beraberinki yönetim kurulu üyeleri ile birlikte pazar günü kendi evinde konuk ettiği ve 2-1 yendiği Erokspor maçı öncesi, “Van Trabzonspor Taraftarlar Derneği Büyükşehir Belediye Vanspor’a Başarılar Dileriz” pankartı açarak takıma destek verdiler.


Trabzonspor’un yanı sıra Van Büyükşehir Belediyespor’u da desteklediklerini ifade eden Başkan Öner, “Biz centilmenlikten yanayız. Trabzonspor’u tutuyoruz amma yaşadığımız ilin takımını da tutuyoruz. Bizde maç öncesi takıma moral olsun diye böyle bir pankart asarak destek verdik. İnşallah Van Büyükşehir Belediyespor’u daha üst liglerde görmek istiyoruz. Yeni kurulmuş bir derneğiz. Şuan üye kayıtlarımız devam ediyor. Derneğimiz tam faal duruma geldiğinde ileride sosyal sorumluluk projelerinde yer alacağız” dedi.

İHA

YORUMLAR

  • 1 Yorum
  • vansporlu
    1 yıl önce
    Valla helal olsun Trabzonspora çok güzel bir hareket bence.İnşallah vanspor üst liglerde oynar çok özledik vansporu üst liglerde izlemeyi.Fenerbahçeyi yendiğimiz günleri unutmayın..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Yılın Ebe ve Hemşiresine Ödül
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'
Tuşba'da 'İplerler Hayata Bağlandılar'