Van Büyükşehir Belediyesi'nden personel alımı açıklaması!

Van Büyükşehir Belediyesi bazı basın organlarında çıkan 'belediyeye çok sayıda personel alımı yapılıyor' iddialarına yönelik haberlerin tamamıyla "hayal ürünü' olduğunu belirtti.

Van Büyükşehir Belediyesi'nden personel alımı açıklaması!
22 Eylül 2020 - 23:46

Van Büyükşehir Belediyesinden yapılan açıklamada, “Son günlerde bazı Basın yayın organlarında Van Büyükşehir Belediyesine çok sayıda personel alındığı yönünde gerçek olmayan hayal ürünü haberler yer almaktadır. Kaynağı kesinlikle belli olmayan ve dilden dile dolaşan personel alındığı veya alınacağı yönündeki haberler gerçeği yansıtmamaktadır." cümlelerine yer verildi.

"19 AĞUSTOS 2019'DAN BERİ PERSONEL ALINMADI"

Yapılan açıklamanın devamında, "Valimiz Mehmet Emin Bilmez’in, Büyükşehir Belediye Başkan Vekilliğine görevlendirildiği 19 Ağustos 2019 tarihinden itibaren belediyemize herhangi bir personel alımı yapılmamıştır. Bu nedenle vatandaşlarımızın bu tür yalan haberlere kesinlikle itibar etmemeleri gerekmektedir. Ayrıca çalışmalarımız mevcut kadro ile büyük bir özveriyle sürmekte olup, Van Büyükşehir Belediyemize şu an için herhangi bir personel alımının söz konusu olmadığı kamuoyuna saygıyla duyurulur” denildi.

YORUMLAR

  • 0 Yorum