Vali Bilmez Belediye Çalışmalarını İnceledi

Vali Bilmez Belediye Çalışmalarını İnceledi

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan Otobüs Kalkış Noktası, Aşevini ve Makine İkmal Daire Başkanlığına bağlı atölyelerde  incelemelerde bulundu. 

Editor: Van Haber
27 Ocak 2019 - 20:07

VALİ BİLMEZ,BELEDİYE HİZMETLERİNİ İNCELEMEYE DEVAM EDİYOR 

Van Valisi ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Mehmet Emin Bilmez Büyükşehir  Belediyesi tarafından yapılan Otobüs Kalkış Noktası, Aşevini ve Makine İkmal Daire Başkanlığına bağlı atölyelerde  incelemelerde bulundu. 

Vali ve Büyükşehir Belediye Başkan Vekili Bilmez, Büyükşehir Belediyesi tarafından yapılan hizmetleri incelemeye devam ediyor. Bu kapsamda Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı tarafından Edremit ilçesi Süphan Mahallesinde yapılan ve içerisinde idari bina, araç bakım atölyeleri, 48 adet peron, yedek parça ve lastik depoları ile kaporta-boya atölyelerinin yer aldığı Otobüs Kalkış Noktasını inceledi. 

Daha sonra içerisinde 14 atölyenin bulunduğu Makine İkmal Daire Başkanlığına bağlı yerleşkeyi gezen Vali Bilmez, burada çalışanlarla sohbet ederek, yapılan işlerle ilgili bilgi aldı. Vali Bilmez, makine ikmal yerleşkesinde bulunan Sosyal Hizmetler ve Yardımlar Daire Başkanlığına bağlı aşevinde de incelemelerde bulundu. 

Vali Bilmez'e Genel Sekreter Yardımcıları Fazıl Tamer ve Ülker Cem Kaplan ile Makine İkmal Daire Başkanı Selim Elhansu ve Ulaşım Daire Başkanı Kemal Mescioğlu eşlik etti.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı