Uzmanlığına Güvenebileceğiniz Bir Büro

Uzmanlığına Güvenebileceğiniz Bir Büro

Uzmanlığına Güvenebileceğiniz Bir Büro
09 Kasım 2019 - 16:43
Reklam


Hukuki konularda bilgi ve birikimin önemi çok açıktır. Bu alanda hizmet veren gerek hukuk bürolarından ve gerekse de avukatlardan alınacak hizmetlerde de bu uzmanlık aranması gereken en önemli özellik olacaktır. 2017 yılı Kasım ayında kurulan Tahancı Hukuk Bürosu uzmanlık alanlarında müvekkillerine ve kendisinden danışma hizmeti alanlara güvenilir hukuki hizmet veriyor. Kurucuları Av. Ayşe Tahancı ve Av. Fatih Tahancı olan bu hukuk bürosu Ankara Merkezli olup yurt içinde ve yurt dışında hizmet sunuyor.
Faaliyet Alanları
Ankara'da kurulan Tahancı Hukuk Bürosu'nun başlıca çalışma alanını ise İdare - Vergi Hukuku, Ceza Hukuku, Sigorta ve Tazminat Hukuku alanları oluşturuyor. Büro, tüm Türkiye genelinde ve yurt dışında sahip olduğu çözüm ortakları ile beraber, kendisinden hizmet alan müvekkillerine hukuki danışmanlık ve avukatlık hizmetleri sunuyor. Özellikle araç değer kaybı konusunda uzmanlığı bulunan firma, bu konuda yapılacak tüm işlemleri profesyonel anlayışla yerine getiriyor.
Araç Değer Kaybı Davaları
Araçlarda meydana gelen değer kaybı, karşılıklı trafik kazaları sonucu sahip olunan araçta piyasa rayici baz alındığında yaşanan değer düşüklüğünü ifade eder. Bu şekilde bir kaza nedeniyle aracı değer kaybına uğrayan kişi, kusur oranına göre karşı taraftan ya da onun sigorta şirketinden bu değer kaybına konu miktarı isteyebilir. Araç değer kaybı yaşayan kişiler bu konuda özel uzmanlığı bulunan Tahancı Hukuk Bürosundan hizmet alma şansına sahipler.
Hukuk Bürosu bu konuda açılacak dava öncesi, dava şartı niteliği taşıyan sigorta şirketine yapılacak başvuruları, başvuru sürelerini ve sonrasında görevli ve yetkili mahkemelerde açılacak tüm dava işlemlerini özenle yürütüyor. Tahancı Hukuk Bürosu konu ile ilgili yasal mevzuata olduğu kadar yerleşik Yargıtay uygulamalarına da hakim bulunuyor.
Uzmanlık Alanları
Tahancı Hukuk Bürosu'nun uzmanlık alanlarından bir diğerini ise güvenlik soruşturması konusu oluşturuyor. Güvenlik soruşturmaları, kamu kurum ve kuruluşlarında çalışmak isteyen kişilere yönelik yürütülen bazı adli ve idari araştırmaları kapsar. Bu nedenle Güvenlik Soruşturması formunun doğru ve eksiksiz doldurulması çok önem taşır. Tahancı Hukuk Bürosu bu formun yönetmelik çerçevesinde nereden doğru olarak temin edileceği, neleri kapsaması gerekeceği, nasıl ve hangi sürelerde doldurulacağı ve nereye teslim edileceği gibi tüm konularda ayrıntılı hukuki danışmanlık hizmeti de sunuyor.
Önce Güven
Tahancı Hukuk Bürosu, kendisinden hizmet alan kurum ve kişilere profesyonel çalışma sistemi ile güven veriyor. Avukat Ankara dendiğinde ilk akla gelen bürolardan biri olan Tahancı, kendisinden hizmet alanların ve müvekkillerinin yasalar ile güvence altına alınan tüm haklarını sonuna kadar savunuyor. Gerekli tüm işlemleri gerek kamu idareleri kapsamında gerekse adli mercilerde yerine getiriyor.
Tahancı Hukuk Bürosu, yaşanan hukuki ihtilaflar sonrası çözüm için avukatlık hizmeti yanında çok sayıda konu hakkında hukuki danışmanlık hizmeti de sağlıyor. Yüksek Mahkeme İçtihatlarını sürekli takip eden büro, emsal kararları da başvuru ve dava dilekçelerinde kullanıyor.
 

YORUMLAR

  • 0 Yorum