Reklam

Ünlü Model Ayaz Özdemir İle Röportaj

Ünlü Model Ayaz Özdemir İle Röportaj
24 Eylül 2020 - 20:22

Karantina hayata bakışını nasıl etkiledi? Yeni kararlar aldın mı? Bundan sonrasında hayatında hangi değişiklikleri yapmak istersin?

Nasılsınız?

Çok teşekkür ederim, iyiyim. 'Yeni dünyaya' yakışacak kadar iyiyim.

Kendini ekranda en beğendiğin an hangisiydi? Bir resim geliyor mu aklına?

Nedeninden emin değilim ama çok acemi olduğum, çekimlerde ilk projem deki halimi çok beğenmiştim. Belki de resimlere bakarken ilk heyecan ve şaşkınlığı hissettiğim içindir.


Karantina hayata bakışını nasıl etkiledi? Yeni kararlar aldın mı? Bundan sonrasında hayatında hangi değişiklikleri yapmak istersin?


Karantinada ben de herkes gibi sağlığımın kıymetini anladım. Aman insanlar ne der, Ay şimdi yanlış anlaşılmayayım gibi cümleleri söylememem gerektiğini, hepimizin hayatta bir tane olduğunu karantina sürecinde öğrendim. İnsanlar ne der diye yaşamaktansa Ben buyumdiyebilmek ne güzel bir özgürlükmüş.


Son zamanlarda karşılaştığın en güzel şey neydi?
Yeni bir çekimlerin olduğunun haberini almak.

Ayaz Özdemir kimdir, kaç yaşında?


Günümüzün dikkat çeken ve geleceği parlak mankenlerinden olan Ayaz Özdemir, 20 Temmuz 1998 yılında İstanbul'da doğmuştur. En çok merak edilen iki konudan birisi olarak Fenomen Ayaz Özdemir, yengeç burcudur ayrıca 178 cm boyunda ve 53 kilogram ağırlığı ile oldukça fit bir vücuda sahiptir. Eğitim hayatına baktığımızda ise 2017 yılında Üsküdar Tercih Koleji'nden mezun olmuştur.


Ayaz Özdemir, gezmeyi, seyahat etmeyi oldukça çok sevmektedir ve yaz aylarını Antalya ve Armutlu'da geçirmektedir. Tarihler 2018 yılını gösterdiğinde sosyal medyada paylaştığı fotoğraflarla oldukça hatrı sayılır bir takipçi kitlesine ulaşan Ayaz Özdemir, her geçen gün artan takipçi kitlesi ile oldukça çok dikkat çekmektedir.Gelecek planı olarak, halen yapmakta olduğu mankenlik mesleğinde daha çok ilerlemek ve adından söz ettirir bir model olarak mesleğini en iyi şekilde yapmayı hedeflemekte. İstanbul'da bulunduğu zamanlarda dostlarıyla sohbet etmeyi ve İstanbul'un güzelliklerini keşfetmeyi seven Ayaz Özdemir, takipçileri tarafından çokça sevilmekte ve sık sık fotoğraf çekinme istekleri ile tatlı bir sıkıntıya girmekte.


YORUMLAR

  • 0 Yorum