Uluslararası Travnik Üniversitesi

Uluslararası Travnik Üniversitesi

Yurtdışında okumak hem dil öğrenmek hem de değişik kültürleri olan insanlarla iç içe yaşama fırsatı sağlar.

Editor: Van Haber
03 Nisan 2017 - 16:15 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:32

Yurtdışında okumak hem dil öğrenmek hem de değişik kültürleri olan insanlarla iç içe yaşama fırsatı sağlar. Her gencin hayalinde olan yurtdışı eğitim almak şimdi sadece hayallerde kalmayacak. Ülkemizde başka şehirde yaşar gibi ekonomik fiyatlarla yaşama imkanına Bosna’da kavuşacaksınız. Aylık sadece 300 Euro ve 400 Euro gibi cüzi miktarlarda hayat sürebilecek hem de lisans hayalinize sınavsız kavuşabileceksiniz. Lisansınızı ülkemizde tamamladınız ve hayalinizde yüksek lisans eğitimi var ve bunun için beklemeniz gerekiyorsa hem yüksek lisans diploması almak hem de yurtdışında okuma arzunuza Uluslararası Travnik Üniversitesi öğrencisi olarak kavuşacaksınız.

Yüksek Lisans eğitiminden sonra doktora programlarına kayıt yaptırabilecek ve donanımlı olarak doktora mezuniyetine de kavuşacaksınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi İşletme Yönetimi, Muhasebe Finans ve Denetim, Pazarlama ve Ticaret, Bankacılık ve Sigortacılık bölümlerinde hem doktora hem de yüksek lisans yapma avantajı sizleri bekliyor. İlave olarak Eğitim Yönetimi, Hastane ve Sağlık Kurumları Yöneticiliği, Uluslararası Kamu Hukuku, Ceza Hukuku (Özel) bölümlerinde de aynı haklara sahip olabilecek ve bölüm tercihinizi yaparak kariyerinize odaklanacaksınız. Yüksek lisans eğitimi için tezli veya tezsiz tercihinize siz karar verecek ve ikisinde de sadece 1 yıl içinde diplomanıza kavuşacaksınız. Hayaliniz akademisyen olmaksa doktora programı için 3 yıl okumanız yeterli olacak ve doktora unvanına kavuşmanız sadece hayallerde kalmayacak. Ülkemizden yüzlerce öğrenciye danışmanlık hizmeti veren Eurostar Yurtdışı Eğitim Danışmanlığı sizlerinde hayallerini gerçekleştirmede basamak olacaktır. Yüksek Lisans eğitiminde 4500 Euro ve Doktora için 5000 Euro harç ücretiyle ufkunuzu genişletecek ve hak ettiğiniz eğitimi alacaksınız.

Üniversite Hayatı ve Yüksek Lisans İçin Tercihlerinizde Kararsız Kalmayın

Uluslararası Travnik Üniversitesi tam donanımlı ve teknolojinin tüm imkanlarıyla oluşturulan dersliklerde eğitim alabileceksiniz. Yabancı dil konusunda sıkıntı yaşarım diyorsanız Türkçe destekli eğitim sunan bölümler arasından tercih yapabilirsiniz. Makine, İnşaat, Mimarlık, Hukuk, Elektrik bölümlerinde Türkçe destekli eğitim fırsatına sahip olabilirsiniz. Uluslararası Travnik Üniversitesi mezunu olduğunuzda Türkiye’de tanınan diplomalara sahip olma fırsatına kavuşabilir ve yurtdışında okuyarak hem dilinizi hem de eğitiminizi maksimize edebilirsiniz. Hiç yabancılık çekmeden Bosna öğrencileriyle birlikte eğitim alabilir ve Uluslararası Travnik Üniversitesi içerisinde bulunan  yüzlerce Türk öğrenciyle arkadaşlık edebilirsiniz. Üniversite de lisansını tamamlayanlar, yüksek lisans öğrenimi ve doktora yapan öğrencilere verilen Europass Mavi diploma sayesinde sadece ülkemizde değil uluslar arası diplomaya hak kazanmış olacaksınız. Uluslararası Travnik Üniversitesi kararsızlık yaşamınıza gerek kalmadan her türlü konuda yanınızda olacak Eurostar danışmanlığıyla resmi işlemlerinizden, yerleşiminize kadar yanınızda olacak ve siz mezun olup ülkemize dönene kadar her türlü yanınızda olmaya devam edecektir. Kafanızda bulunan sorulara cevap bulmak için bizimle iletişime geçebilir ve fırsatlar dünyasına dahil olarak sizde diploma sahibi olabilirsiniz. Kariyerinizi ve gelecek planlarınızı ertelemeden sınavsız eğitim için karar verdiğinizde kaliteli eğitim için Uluslararası Travnik Üniversitesi sizleri bekliyor olacak. 

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciş'te Festival
Erciş'te Festival
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu