Ucuz Paykwik Satın Al

Ucuz Paykwik Satın Al

Ucuz Paykwik Satın Al

Editor: ajans
31 Ekim 2018 - 12:24Her zaman uygun fiyatlı bir alışveriş kullanıcıların ilgisini çekmiştir. Aynı durum, Paykwik kartını satın almak isteyenler içinde geçerlidir. Euro bazında kart bakiyelerine sahip olan bu yöntem üzerinde bakiye satın almak için TL üzerinden ödeme yapılır. O günün kuru üzerinden yapılan hesaplara göre de kullanıcılar, kart bakiyesi için gerekli parayı yatırırlar. Tabi ucuz bir şekilde Paykwik satın almak isteyen kullanıcılarda bulunur ve bu da tam olarak resmi satış siteleri arasındaki rekabetin söz konusu olmaktadır.


Ucuz Paykwik Satın Almak Mümkün mü?


Onlarca site üzerinde ucuz Paykwik kartı bulabilir ve satın alma işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz. Fakat kura bağlı olarak fiyat değişkenlikleri ve ilgili aracı satış sitesinin alacağı hizmet bedelinin az tutulması, sizlere daha uygun fiyatlı bir kart sahibi olmanızı sağlayabilir. O yüzden birbirleri arasında araştırma yaparak ve kıyaslayarak en uygun fiyatlısını bulabilirsiniz. Tabi burada güvenilirlik önemlidir. Sırf ucuz diye dolandırıcı sitelerden satın alma işlemleri yapmak paranızın tümünü kaybetmenize neden olabilir.


Kur’u Önemsemeyen Siteler Var mı?


Euro sürekli olarak TL karşısında bir takım dalgalanmaları barındırır. O yüzden 100€’luk bir kart bakiyesini satın almak istediğinizde o gün kur 5TL olduğunuz varsayarak satın alma işlemlerinizi 500TL vererek yapabilirsiniz. Fakat bazı siteler 5,50TL ya da Euro 6 lira olana kadar kur farkını yansıtmayabilir. Bu da kura bağlı olarak sizlere sabit ve geçmiş dönem kur fiyatı üzerinden Paykwik kartı satın almanıza kapı açabilmektedir.


En Uygun Paykwik Kartı Satın Almak


Her zaman ucuz olmasının yanı sıra güvenilir bir satış sitesi üzerinden kart satın almak daha doğru bir eylem olacaktır. Bunun sebebi dolandırılmamak ve kartın sorunsuz olarak size geçmesidir. O yüzden resmi satış sitelerine bu bağlamda yönelmek ve ucuz alayım derken paranızı güvenilir olmayan sitelerden Paykwik kart satın alırken kaybetme riskine girmemek daha mantıklı olacaktır.


Paykwik Bakiyeleri Sabit mi?


Bakiyeler sabittir ve her site üzerinde en fazla 500€ ya da en fazla 1000€’ya kadar bulunabilir her zaman en düşük limit ise 10€ ile başlar. Son tutara kadar aralıklı bir şekilde devam eder.


Kaynak : https://www.hizlipaykwik.com


 


 


YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı