Türkiye'nin Promosyon Devi Alkan Şapka

Bir AKAL Ticaret ve Ltd. Şti. kuruluşu olan Alkan Şapka, promosyon sektörüne getirmiş olduğu yeniliklerle Türkiye'nin Dünya'ya açılan penceresi oluyor.

Türkiye'nin Promosyon Devi Alkan Şapka

Bir AKAL Ticaret ve Ltd. Şti. kuruluşu olan Alkan Şapka, promosyon sektörüne getirmiş olduğu yeniliklerle Türkiye'nin Dünya'ya açılan penceresi oluyor.

Türkiye'nin Promosyon Devi Alkan Şapka
11 Temmuz 2018 - 16:39

 

            Bir AKAL Ticaret ve Ltd. Şti. kuruluşu olan Alkan Şapka, promosyon sektörüne getirmiş olduğu yeniliklerle Türkiye'nin Dünya'ya açılan penceresi oluyor. Kurulduğu günden bu yana nitelikli çizgisinden ödün vermeyen firma, müşterilerinin her daim isteklerine en ivedi şekilde cevap vererek her an yanı başında olmaktadır.

 

 Tekstil Sektörünün Yükselen Değeri

 

            Faaliyetlerine başladığı 2000'li yıllardan bugüne dek gerek resmi ve özel kurumlar gerekse de sivil toplum kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu tüm ürün tedariğini eksiksiz bir şekilde yerine getiren şirket, hem iç hem de dış ticarette sektöründe söz sahibi konumundadır. Tekstil piyasasında edinmiş olduğu tecrübelerle giderek yükselen bir grafiğe sahip olan Alkan Şapka, markalaşma alanında da büyük atılımlar yapmaktadır. Geniş ihracat hacminin yanında Çin'de yer alan "Alk Yiwu" şirketi aracılığıyla ithalatlar da gerçekleştirmekte olan Alkan Şapka, kaliteli ve ucuz ürün pazarına yönelik Dünya markaları ile yarışır durumdadır.

 

 Yüksek Kalitede İmal Edilmiş Ürünler

 

            İstanbul'da bulunan geniş entegre üretim tesisleri ve onlarca çalışanı ile şapka, bere, yelek, çanta, eldiven, gömlek, havlu, mont, kaban ve önlük gibi çok çeşitli ürünlerin imalatını yapmakta olan firma, son zamanlarda promosyon yağmurluk üretiminde de öne çıkmaktadır.

 

            İstenilen her beden aralıklarında ve tasarımda dizayn edilebilmekte olan promosyon yağmurluk ürünleri, kaliteli tafetta kumaşlardan elde edilmektedir. Robalı ve gizli kapüşonlu görünümlere sahip olan bu kıyafetler, biyeli veya düz modellerde tüketicilerin kullanımına sunulmaktadır.

 

            Siyah, gri, beyaz, lacivert, kırmızı, turuncu, gökyüzü mavi, gece mavisi, karanlık yeşil, inci çalı ve sarı olmak üzere birçok renk tonunda hazırlanabilmekte olan promosyon yağmurluk modelleri, şık ve sportif görünüşleriyle her türlü mekanda rahatlıkla giyilebilmektedir.

 

 Her Türlü İhtiyaca Yönelik Tasarımlar

 

            Talep edilmesi halinde firma logosu, marka veya ürüne ait amblem ya da figürlerin de dikim ya da baskı halinde üretilebileceği bu giysiler, gündelik kullanımın yanı sıra iş yaşamında da rahatlıkla değerlendirilebilmektedir.

 

            Belinden ve kollarından büzgülü özelliklere sahip olan bu ürünler, aynı zamanda kolay açılıp kapanabilen fermuar yapısı ile su geçirmediklerinden her çeşit iklim koşulunda kullanılabilmektedir. Yine sağlam ve dayanıklı özelliklerinden dolayı herhangi bir yıpranma, dikişlerin sökülmesi gibi durumlar oluşturmayarak uzun yıllar gönül rahatlığı ile giyilebilmektedir.

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum