TOKİ 54 arsayı satışa çıkardı Aralarında Van’da Var

TOKİ 54 arsayı satışa çıkardı Aralarında Van'da Var

Başbakanlık Toplu Konut İdaresi Başkanlığı (TOKİ), 54 arsayı satışa çıkardı.

Editor: Van Haber
08 Mart 2017 - 13:21

TOKİ, Adana, Afyonkarahisar, Ankara, Antalya, Diyarbakır, Iğdır, İstanbul, İzmir, Ordu, Sivas, Trabzon ve Van’da toplam 527 bin 206,76 metrekare büyüklüğündeki 54 adet arsayı yaklaşık 663 milyon TL muhammen bedelle “açık artırma” yöntemi ile satışa sundu. Müzayede ise 23 Mart 2017 tarihinde saat 13.30’da TOKİ’nin Ankara Bilkent’teki merkezinde yapılacak.

Antalya-Muratpaşa’da 40 bin metrekare büyüklüğünde ticaret ve turizm alanı niteliğindeki taşınmaz yüzde 25 peşin 36 ay vade ile satışa sunuldu.

Ankara’da konut, ticaret, küçük sanayi, sanayi ve depolama, özel sağlık, özel kreş, özel eğitim, özel ortaöğretim alanları satışa sunuldu. Yenimahalle ve Gölbaşı’nda konut, Çankaya Alacaatlı’da özel sağlık, kreş, eğitim, ticaret alanları, Yenimahalle Yuva’da konut, ticaret ve küçük sanayi alanları ile Etimesgut Aşağıyurtçu’da özel ortaöğretim alanı peşin olarak, Akyurt’ta sanayi ve depolama alanı ise yüzde 25 peşin 60 ay vade şartlarıyla satışa sunuldu.

İstanbul’da bakım ve akaryakıt istasyon alanı

İstanbul Kâğıthane’de 4 bin 756,34 metrekare büyüklüğünde bakım ve akaryakıt tesis alanı niteliğindeki taşınmaz, yüzde 25 peşin 6 ay vade ile satışa sunulan alanlar içerisinde.

İzmir’de toplu iş yeri, ticaret, turizm, konut, park, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanları satışa sunuldu. Konak’ta 12 bin 826 metrekare büyüklüğünde ticaret, turizm, konut, park nitelikli taşınmaz yüzde 25 peşin 12 ay vadeyle, Bornova’da 135 bin 750 metrekare büyüklüğünde toplu iş yeri, ticaret, akaryakıt+LPG ve servis istasyonu ile otopark alanı niteliğindeki taşınmaz ise yüzde 25 peşin 24 ay vade seçeneğiyle satışa sunulan gayrimenkuller arasında yer alıyor. (iha)

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Erciş'te Festival
Erciş'te Festival
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu
Van'da çaya düşen lise öğrencisi kayboldu