Testler ve Ölçümler

Testler ve Ölçümler

Piyasada başarılı işlemleri ile bilinen firmamız ile şirketinizin alması gereken belgelendirme ile ilgili zorunlu işlemlerinizi yaptırabilirsiniz.

Editor: bazkriz
19 Kasım 2018 - 16:49 - Güncelleme: 19 Kasım 2018 - 23:06

Piyasada başarılı işlemleri ile bilinen firmamız ile şirketinizin alması gereken belgelendirme ile ilgili zorunlu işlemlerinizi yaptırabilirsiniz. Yurt dışı ve yurt içinde özel eğitim alan çalışanlarımız ile hiçbir olumsuz durumlar ile karşılaşmadan gerekli sertifikasyon işlemlerinizi kısa süre içerisinde yapıyoruz. Firmamız, yönetici ve çalışanların eğitimleri, test ve ölçümler, kalite belgesi işlemleri ve benzeri alanlarda faaliyet göstermektedir.

 

Faaliyet yürüttüğümüz bu alanlarda hizmetlerimize devam edebilmemiz için ihtiyacımız olan tüm belgelere sahibiz. Sahip olduğumuz tüm belgeler ilgili bakanlıklar ve kuruluşlar tarafından onaylanmış olan sertifikalardan oluşur. Test işlemlerinde, özellikle otel gibi iş yerlerinde kullanılması elzem olan elektrikli cihazların testleri yapılır. Bu elektrikli aletlerin tehlike arz etmemeleri için belirli aralıklarla test işlemi yapan firmalara muayenelerinin yaptırılması zorunludur.

 

Gıda Testleri

Gıda ürünlerinde yapılan testlerin kalite testlerinin yanında gıda ürünlerinde güvenliğin sağlanması amacı ile de yapılmaktadır. iso belgesi önceleri zorunlu değilken artık tüm ürünlerin alması gereken bir belgedir. Firmamız bu belgeleri de test aşamalarından sonra vermektedir. Belgenin amacı kaliteli ürünlerin üretildiğini ve kaliteli hizmetin verildiğinin gösterilmesidir. Üretilen gıdalardaki besin değeri, pestitistler ile antibiyotiklerin belirlenmesi bu testlerden bazılarıdır.

 

Basınç Testleri

Hidroforlarda suyun istenilen basınçları yakalayabilmesi için testlerinin düzgün yapılması gerekmektedir. Pompalama sistemi olan hidroforların test ve muayenesi de firmamızca yapılan hizmetlerdendir. Testler ve diğer hizmetlerimiz için sertifikasyon.net adresimize ziyarette bulunabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek