Telefon takip

Telefon takip, akıllı telefonlara yüklendiğinde farklı işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır.

Editor: Van Haber
04 Ocak 2019 - 23:31

Telefon takip, akıllı telefonlara yüklendiğinde farklı işlemlerin yapılmasına olanak sağlamaktadır. Adından da anlaşılacağı gibi telefonların dinlenmesinden konumlarının tespitine varıncaya kadar çok sayıda işlemi başarıyla gerçekleştirmektedir. Böylece ilgili kişinin gün içinde nerede olduğu ve telefonda kimlerle konuştuğu çok rahat bir şekilde öğrenilmektedir.

Değişen şehirler, toplum yapısında farklılaşmalar ve benzer nedenler, insanların güvenlik endişelerini üst seviyeye çıkarmış durumdadır. Bazen diğer insanlardan gelen tehlike, bazen insanların yanlış tercihleri sonucunda ortaya çıkabilmektedir. Dolayısıyla da bu alanda ciddi endişeleri olan kişiler vardır. İnsanların endişeleri ise Telefon takipın sağladığı bilgiler ile en düşük seviyeye gerilemektedir. Bu programın kullanma amaçlarından bazıları şunlardır:

 • Eşinin, nişanlısının ya da sevgilisinin kendisini aldattığını düşünen insanların aklındaki sorulara cevap vermek
 • Gün içinde çocuğunun nerede, kimlerle olduğu merak eden annenin merakını gidermek
 • Alzheimer hastası olan babasını daha çabuk bulmak isteyen kişiye yardım etmek

Yukarıda belirtilen durumların çözümleri için Telefon takip kullanılmaktadır. Sorunları çözme oranının ise oldukça yüksek olduğunun belirtilmesi gerekir.

Telefon takip Nasıl Çalışır?

Akıllı telefonların yaygınlaşmaya başlamasına bağlı olarak kullanılmaya başlanan Telefon takip programı çalışma prensibi oldukça basittir. Android sisteme sahip olan telefonlarla uyumlu olan bu program IOS ya da diğer sistemlerde çalışmamaktadır.

Dinleme ve izleme yapılacak olan telefona bu programın gizli bir şekilde kurulması gerekmektedir. Böylece izlenecek olan kişi, hiçbir şeyden şüphelenmez ve günlük yaşantısına aynı şekilde devam eder. Bu aşamadan sonra ise panel ile hedef telefon arasında otomatik olarak bağlantı kurulur ve dinleme yapılmaya başlanır. Telefon takip tarafından gerçekleştirilen işlemler şu şekildedir:

 • Telefon dinleme
 • Mobil uygulamalar üzerinden yapılan sesli, görüntülü görüşmelerin dinlemesi
 • Konum tespiti
 • Ortam dinlemesi
 • Ortam izlemesi
 • Mobil uygulamaların tamamına erişim
 • Web geçmişini öğrenme

Telefon Takip Engellenebilir Mi?

Telefon takip programı olarak da bilinen Telefon takip programının en önemli özelliği arka planda, kendini hissettirmeden çalışmasıdır. Bu husus, son derece önemlidir ve fark edilmesini imkansız hale getirmektedir. Gizli bir şekilde yüklendiğinden dolayı da engellemesi adeta imkansızdır. Bütün bunlar, programın işlevini sorunsuz bir şekilde yerine getirmesi için çok önemlidir.

Detaylı bilgiyi https://spykontrol.com sitesinden alabilirsiniz. Ayrıca yazılımla ilgili tüm sorularınız ve satın alımlar için 0543 323 0 323 numaralı telefona ulaşabilirsiniz.

YORUMLAR

 • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı