Tektaşların Kralı: Emel!

Tektaşların Kralı: Emel!

Editor: Erkut
20 Aralık 2018 - 13:05 - Güncelleme: 20 Aralık 2018 - 15:15

Tektaşların Kralı: Emel!
Belki sıradan bir kuyum mağazasına girdiğinizde pırlanta tektaş çeşitliliğinin kuruluğu nedeniyle tüm modeller size aynı gibi görünebilir. Öte yandan ‘Emel tektaş krallığını’ ziyaret ettiğinizde birbirinden farklı şekilde tasarlanmış olan o kadar zengin bir çeşitlilikle karşılaşırsınız ki hangisini seçeceğinizi şaşırırsınız.

pırlanta tektaş
Klasik kesim – modern kesim tektaşlar, köşeli kesim tektaş, taşlı - taşsız kadın, çizgili tektaşlar, burgu modelleri, bal peteği desen, dalga desen tektaşlar, tek renk - çift renk tektaş modelleri, modern taş detaylılar mağazamızda bulabileceğiniz yüzüklere sadece birkaç örnek. Yine 3 renkliler, antrasit tektaşlar, mikro külah desenliler, balıksırtı desen, zincir desen, kare formunda tektaş modelleri, bombeli modeller, çift renkliler ince – orta – kalın büyüklükteki sarı, beyaz, pembe renkleriyle sizleri karşılayacak olan diğer yüzüklerdendir.

pırlanta tektaş yüzük
Emel Pırlanta’ya geldiğinizde; gustonuza, beğeninize, stil ve tarzınıza göre o kadar çok pırlanta tektaş yüzük modeliyle karşılaşırsınız ki adeta tektaş satın almanın büyülü keyfini yaşarsınız. Etiketlere baktığınızda ise zamanın en büyük sevincini yaşayacaksınız diyebiliriz. Zira ‘bu kalitede bu fiyata tektaşlara’ sahip olmak şimdilerde inanılmaz olaylardan.
%17, 18, 21, 22, 23, 24, 27’ye varan indirimler Emel'de sizleri bekleyen özel sürprizlerden… Örneğin modern tavırlı bir çiftseniz evlenmek için düz, çift ya da 3 renkli tektaşlardan satın alabilirsiniz. Ya da gösterişi seviyorsanız modern taşlı olanları bir harika! ... Ayrıca siz bir klasikçiyseniz, burgulu yüzükler tam size göre.

pırlanta tektaş yüzük
İç içe geçmeli tektaşlar ya da kare formlular ise eğlenceli karakterlere sahip olan çiftler için oldukça sürprizli modellerden… Kısacası şu aralar Emel pırlantaya geldiğinizde yaşanan bu büyük tektaş festivaline katılmamak elde değil. Hem etiketler, hem de modeller bir harika! Bu büyük festivale siz de katılın ve tektaş trendlerinden geri kalmayın diyoruz. Ayrıca beştaş ve tektaş modellerinede göz atabilirsiniz.
,

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı