Teknolojik Laboratuvar Hizmetleri

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde ürününüzün veya hizmetinizin kabul görmesi için tüketiciye ulaşma sürecinde yapılması zorunlu olan test ve analizler vardır.

Teknolojik Laboratuvar Hizmetleri
04 Eylül 2019 - 14:14

Faaliyet gösterdiğiniz sektörde ürününüzün veya hizmetinizin kabul görmesi için tüketiciye ulaşma sürecinde yapılması zorunlu olan test ve analizler vardır. Bu test ve analizleri yaptırabileceğiniz teknolojik alt yapıya sahip olan bir kuruluş olarak sizlere ölçüm, kontrol, test, analiz ve muayene hizmetleri sunuyoruz. Teknolojik sistemlere sahip olan laboratuvar ve iyi eğitimli personelimiz ile sizlere profesyonel bir şekilde yardımcı oluyoruz.

Ulusal ve uluslararası alanda kabul edilen tüm standartlara göre yapmış olduğumuz test ve analizler ile firmanızın marka değerinin artmasına, müşteri sayınızın artırılmasında sizlere yardımcı oluyoruz. Ulusal alanda yasal mevzuatlar çerçevesinde sizlere sunmuş olduğumuz laboratuvar test ve analiz hizmetlerinde alanında tecrübeli ve iyi eğitim almış çalışanlarımız görevalıyor.

Belgelendirme ve Raporlama

Tüm sektörlere özel olarak sunmuş olduğumuz laboratuvar hizmetlerini tarafsız ve bağımsız olarak sunuyoruz. Yapmış olduğumuz testler ve analizler sonucunda elde ettiğimiz verileri uluslararası kabul edilen belgelendirme sistemleri ile belgelendiriyoruz. Müşterilerimize sunmuş olduğumuz raporlar ile bilgilendirme yapıyor, vermiş olduğumuz belgelendirme hizmeti ile uluslararası alanda kabul görmenizi sağlıyoruz.

Avrupa Birliği ülkelerinde yayınlanmış olan standartlara uygun olarak yapılan testler ve analizler ile tüketicilerin daha güvenli bir şekilde ürünlere ulaşmasını sağlıyoruz. Ürün içeriğini belirlemek ve içerik standartlarına uygunluğunu tescil etmek için vermiş olduğumuz test ve analiz hizmetleri sayesinde ürün içeriğinin ulusal ve uluslararası standartlara uygun olduğunu tescil ederek belgelendiriyoruz.

 

 

 

YORUMLAR

  • 0 Yorum