Teknoloji İle İlgili Tüm Haberler Burada

Teknoloji İle İlgili Tüm Haberler Burada

Editor: Van Haber
05 Nisan 2017 - 15:17 - Güncelleme: 30 Eylül 2017 - 17:32

Çıkan her yeniliği, teknolojik gelişmeyi yakından takip etmek pek mümkün değildir. Ancak size tüm bu bilgileri sunan ve sizin için yenilikleri takip eden http://www.andronova.net/ sitesi mevcuttur. Çıkan telefonları özelliklerine göre inceleyerek analizini size sunmakta, uygulamaların incelemesini yapmaktadır. Nasıl üye olacağınızı, nasıl güvenli bir şekilde kullanacağınızı size aktarmaktadır.
Sizde tüm bu adımları takip ederek istediğiniz alandaki tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Facebook hakkında merak ettiğiniz bilgileri siteye girerek facebook müşteri hizmetleri alanına gelerek öğrenebilirsiniz. Burada siteye nasıl üye olacağınız, kullanım şekli gibi bilgilerde yer almaktadır. Sahte isim kullanmak, birisinin kimliğine bürünme, kurallara uymayan içerik paylaşma gibi nedenlerden dolayı facebook hesap kapatma gibi sorunlarla karşılaşabilirsiniz. Kapanan hesabınız konusunda sorun yaşamamanız, öncesinde önlem almanız ya da kapanan hesabı tekrar açtırmanız mümkündür. Bunun için siteye girerek gerekli tüm bilgileri öğrenebilirsiniz. Hatta site uygulamanın ekran görüntüleri ile size adım adım izleyeceğiniz yolu sunmaktadır.
Arkadaşlarınızı takip edebileceğiniz, ünlüleri takip edebileceğiniz, resimlerinizi göreceğiniz instagram uygulaması oldukça fazla kişi tarafından aktif olarak kullanılmaktadır. İnstagram hesabınızı nasıl kullanacağınızı, instagram şifremi unuttum gibi sorunlarla karşılaştığınızda nasıl bir yol izlemeniz gerektiği size ayrıntılı bir şekilde sitede anlatılmıştır. Siteye girerek sizde gerekli bilgileri öğrenebilir ve sorunsuz bir şekilde uygulamayı kullanabilirsiniz. Sizde teknolojiyi ve gelişmeleri yakından takip etmek bu konuda bir sorun yaşamamak için siteyi düzenli olarak takip edebilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da Jandarmadan inci kefali nöbeti
Van'da 5 kişi gözaltına alındı
Van'da 5 kişi gözaltına alındı