Teknik Kontrol ve Muayene Hizmetleri

Teknik Kontrol ve Muayene Hizmetleri

Firmamız her alanda hizmet vermekte olan işletmelerin laboratuvar ve muayenesini yaparak denetim alanındaki ihtiyaçların karşılanması adına kurulmuştur.

Editor: bazkriz
18 Kasım 2018 - 00:21 - Güncelleme: 18 Kasım 2018 - 02:12

Firmamız her alanda hizmet vermekte olan işletmelerin laboratuvar ve muayenesini yaparak denetim alanındaki ihtiyaçların karşılanması adına kurulmuştur. Test yaptığımız alanlardan bir tanesi olarak LVD testleri işletmeler için gerekli olan muayene hizmetleri arasında yer alır. Firmamız kaliteli, hızlı ve güvenilir bir şekilde bu hizmetleri vermekte ve müşterinin güven duygusunu pekiştirmeyi misyon olarak edinmektedir.

 

Hizmetlerimiz

Muayene hizmetleri alanında vermekte olduğumuz başlıca hizmetler; basıncı kaplar periyodik kontrolleri, kaldırma iletme makinalarının periyodik kontrolleri, asansör muayeneleri, gaz yakma tesisleri muayene ve testleri, gözetim, iş makinalarının periyodik kontrolleri, tezgahlar, elektriksel güvenlik muayeneleri şeklinde sıralanmaktadır. Firmamız bünyesinde EMC testleri de yapılmakla beraber müşterilerimizin kendi alanlarında ihtiyaç duydukları bütün kontroller tarafımızca en iyi şekilde yapılmakta ve müşteri güvenilirliği sağlanmaktadır.

 

Laboratuvar Hizmetleri

Firmamız içerisinde sadece muayene alanında da değil laboratuvar alanında da gerekli olan testlerin yapıldığı bir alan bulunmaktadır. Müşterimizin ihtiyacı doğrultusunda gerekli laboratuvar testlerinin yapılması doğrultusunda uygulanan test seçenekleri; elektriksel testler, LVD testleri, EMC testleri, gaz ölçümleri ve yapı malzemeleri testleri şeklindedir.

 

Firmamız içerisinde bulunan ve alanında uzman olan çalışanlarımız tarafından yapılan bu muayene ve testler doğrultusunda müşterimizin ihtiyacı olan eksikliklerin tamamlanması da sağlanmaktadır. Literatürde gerekli olan testleri yaptırabilmek adına https://www.muayene.com/ web adresi üzerinden firmamız ile irtibata geçmek ve hizmet seçenekleri hakkında daha fazla bilgi alabilmek mümkün olur.

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek