Teka Kalitesi İle Ankastre Serisi

Son zamanlarda mutfaklarda şıklığı ile göz kamaştıran ankastre ürünler, kullanışlılığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Teka Kalitesi İle Ankastre Serisi

Son zamanlarda mutfaklarda şıklığı ile göz kamaştıran ankastre ürünler, kullanışlılığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir.

Teka Kalitesi İle Ankastre Serisi
22 Ekim 2018 - 18:07

            Son zamanlarda mutfaklarda şıklığı ile göz kamaştıran ankastre ürünler, kullanışlılığı ile de dikkatleri üzerine çekmektedir. Bayanların gözdesi olan bu ürünler mutfaklarda yepyeni tasarımların ortaya çıkmasını sağlamaktadır. Teka Mutfak Ürünleri olarak firmamız her alanda olduğu gibi bu alanda da kalite standartlarını ön plana çıkararak çalışmaktadır. Birinci hedefimiz müşteri memnuniyetidir. Uzun yıllardan gelen kalite ile sizin için mutfağınızda huzurlu bir ortam yaratmak için çalışıyoruz.
 

ANKASTRE FIRINLAR

Pişirme deyince aklımıza ilk olarak fırınlar gelmektedir. Fırının kalitesi ve gücü ise yapmış olduğumuz yemeklerin ve tatlıların lezzetini ortaya çıkarmada birinci etken olarak kabul ediliyor. Teka, ankastre fırında kullandığı malzemeyi kalite ölçüsüne uygun olarak seçmektedir. Uzun yıllar dayanıklı fan gücüne sahip, paslanma yapmaz ankastre fırınlar, aynı zamanda birden fazla renk seçeneği ile mutfağınızı dekore etmektedir. Teka ankastre set içinde en kullanışlı parça olan fırınlar hızlı olmasının yanında enerjiden de tasarruf sağlamaktadır. Üstelik kadınların hayır diyemeyecekleri bir tasarımı sunan firmamız ankastre fırınlara temizleme sistemi yapmıştır. Bu sistem sayesinde yemekten sonra fırın temizliği çilesine son veriyoruz.

 

ANKASTRE OCAK

Kolay temizlenebilir olması ve yemek pişirmede göstermiş olduğu üstün başarı ile ankastre ocak mutfağınızda en pratik yardımcınız olmaya adaydır. Ayrıca ankastre mutfak ürünlerimiz binlerce çeşide ve renge sahiptir. Teka kalitesini mutfağınıza getirmek isterseniz kendi zevkinize ve kullanım alanınıza uygun olan ankastre ocaklardan birini seçebilirsiniz.

 

DAVLUMBAZLAR

İşlev olarak her ne kadar mutfaktaki pis hava ile temiz havanın yer değiştirmesi temeline dayanıyor olsa da davlumbazlar ankastre set içinde mutfağınıza ayrı bir güzellik katan ürünlerdendir. Bu sebeple tercihiniz çok büyük önem taşımaktadır. Teka davlumbaz modelleri binlerce çeşide sahiptir. Gömülü, cam kapaklı, ada camlı vb. birden fazla davlumbaz arasından doğru tercihi yapmak da size kalmaktadır.

Ankastre ürünleri incelemek için;https://teka.com/tr-tr/

YORUMLAR

  • 0 Yorum