Tehlikeli Madde Güvenliği Nedir?

Firmalar aracılığıyla yapılan ticaretlerin önemli bir kısmını oluşturan tehlikeli madde taşımacılığı bunun sağlanırken ne gibi güvenlik önlemlerinin alınmasıyla ilgili oluşturulan tedbirlerdir.

 Tehlikeli Madde Güvenliği Nedir?
25 Ağustos 2018 - 16:22
Reklam

Firmalar aracılığıyla yapılan ticaretlerin önemli bir kısmını oluşturan tehlikeli madde taşımacılığı bunun sağlanırken ne gibi güvenlik önlemlerinin alınmasıyla ilgili oluşturulan tedbirlerdir. Tehlikeli madde taşıyan tır, gemi veya uçakların en az riskle bu işi yapmasının önemli noktalarının öğretilmesi ve bununla ilgili kesin tedbirlerin aldırılması gerekmektedir. Bu konuda tehlikeli madde güvenlik danışmanlığı yapan yerlere başvurup bununla ilgili bilgiler ve destek alınmalıdır.

 

Bu konu da alanının en iyilerinden biri olan Avrupa tmgd her türlü desteği profesyonel ekiplerinde sağlamaktadır. Bu firmaya avrupatmgd.com adresinden kolayca ulaşım sağlayabilir gerekli bilgileri alabilirsiniz.

 

TMGD Yararları Nelerdir?

Türkiye Cumhuriyeti'nde 1 Temmuz 2015 tarihinden itibaren uzman kişilerden tmgdk alınması ve uygulanması zorunlu hale getirilmiştir. Yapılan tehlikeli madde taşımacılığının Avrupa Anlaşmasına uygun olması zorunludur. Avrupa Anlaşmasında yer alan 2994 maddeden her hangi bir tehlikeli madde taşımacılığı yapan her firma tehlikeli madde taşımacılığı danışmanı çalıştırmak veya bu hizmeti yapan yerlerden yardım almak zorunlu kılınmıştır.

 

Aksi halde 3500 TL den başlayan cezalara mahkûm edilebilmektedir. Bu hizmeti titiz ve uzman kişiler tarafından alanında en iyilerce hizmet almak ve uygulanacak olan idari cezaların dışında ihmallerden kaynaklı kazaların önüne de geçilebilmektedir. Bunun da doğru adresi https://www.avrupatmgd.com/ internet sitesi le bir tık uzaktadır. Yaşanılan çevrenin güvenliği, çalışanların ve çevrenin can güvenliği ve gereksiz mali kayıplar için en iyi şekilde ve profesyonelce bu hizmeti alabilirsiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum