TAROT FALI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER

TAROT FALI HAKKINDA BİLİNMESİ GEREKENLER
14 Ekim 2019 - 15:19

Tarot falı hakkında bilinmesi gerekenleri anlatmaya başlamadan önce isterseniz tarot ne demektir? Bunun açıklamasını yaparak başlayalım. Tarot Latince bir kelime olmakla birlikte çark anlamında kullanılmaktadır. Yani insanın doğumdan itibaren başlayarak ölümüne kadar sürekli olarak dönen çarkın simgelenmesidir. Tarotun bizim dilimizde olduğu gibi her dilde de ayrı bir ismi vardır. Tarot falının ortaya çıkmasıyla ilgili olarak bilinen bir takım rivayetler vardır bunların arasında en çok bilineni ise Avrupa’ya bu falın Çingeneler tarafından yayılmış olduğuna dairdir. Günümüzde online fal sitelerinde ise bu fal artık rahatlıkla bakılmaktadır.

Tarot falının yüzyıllardır başarılı sonuçlar vermiş olduğu bilinir. Kendi içerisinde de farklı türleri olan bu falda örneğin en çok kullanılanları Simya tarotu ve Rider Waite tarotu örnekleridir. Bir tarot falından fayda sağlamak istiyorsanız inanılan şey öncelikli olarak kartların gücüne inanmanızdır. Çünkü bu güce inanmadığınız zaman başarılı da olamazsınız. Fal denildiği zaman şöyle düşünmenin daha faydalı olabileceğini düşünüyorum. Evet, bir insan geçmişi ya da geleceği kesinlikle değiştiremeyebilir önemli olan şey ise alacağı yanıtlardan merak edilenleri öğrenmek ve insanın rotasını ona göre çizmesini sağlamak. Yani aşk falı baktırıyorsanız o zaman size gelen ipuçlarını değerlendirmeli hata yapmadan planlamanızı ona göre yapıp adımlarınızı atmalısınız.

Online kahve falı baktırırken dikkat edilecek hususlardan birisi de gerçek falcılarla fal baktırmaktır. Çünkü bugün piyasa da bunu kendilerine meslek olarak tanıtmış birçok sahte falcının olduğunu da biliyoruz. Bizim size önerimiz ise fal baktırmak istediğiniz zaman https://www.falvefal.com/ adresini ziyaret etmeniz çünkü site içerisinde her falla ilgilenen farklı falcılar bulunuyor. Yani hangi uzmanlık alanında birisini arıyorsanız onu seçebiliyorsunuz. Tarot falı bakılırken açık ve doğru bir şekilde yaklaşmak gerekiyor. Mesela şöyle söyleyebiliriz. Bu işi yapmalımıyım bu insanlar evlenmelimiyim gibi sorular yerine, bu işe girersem nasıl olur y ada bununla evlendiğimde beni neler bekliyor? Gibi.  Bu soruları sormanızın nedeni ise alacağınız yanıtlar çerçevesinde kendinize bir yol izlemek. Vereceğiniz kararın hayatınızı olumlu yönde etkilemesi için mutlaka dikkatli hareket etmelisiniz.

YORUMLAR

  • 0 Yorum