Tanem SPA Center

Tanem SPA Center

Masaj hizmetleri konusunda kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile hizmet veren firmamız içerisinde alanında uzman olan, eğitim almış olan masörler ve masözler çalışmaktadır.

Editor: bazkriz
09 Ekim 2018 - 12:36 - Güncelleme: 09 Ekim 2018 - 14:05

Masaj hizmetleri konusunda kaliteli ve uygun fiyat garantisi ile hizmet veren firmamız içerisinde alanında uzman olan, eğitim almış olan masörler ve masözler çalışmaktadır. Ümraniye masaj hizmetleri kapsamında bu bölgede hizmet veren masaj salonumuzda birbirinden farklı masaj türleri üzerinden hizmet alımı yapabilmek mümkün olur. Aynı zamanda Ümraniye spa hizmetlerinden de bizi tercih ederek yararlanabilirsiniz.

 

Cilt Bakımı

Hassas, karma, kuru ve yağlı ciltler için uygulanmakta olan bakımlar ile yepyeni bir cilt dokusunda sahip olabilmek firmamız sayesinde mümkün olabilmektedir. Masaj salonu olarak hizmet veren firmamızda aynı zamanda cilt bakımı da yaptırabilmek için gerekli olan hizmet alımı sağlanabilir. Dengeleyici ve besleyici bakım ürünlerinin kullanıldığı ve müşterimizin cilt tipine uygun olarak kullanmakta olduğumuz yağlar ve kremler ile ölü cildin atılarak yepyeni bir görüntünün sağlanması üzerine hizmet vermekteyiz.

 

Derin Doku Masajı

Ruhsal ve bedensel her sorunun bireyde ortaya çıkardığı eklem sorunlarının çözümü için uygulanmakta olan derin doku masajı firmamız bünyesinde uzman kişilerce yapılmaktadır. Ümraniye masaj salonu hizmetleri kapsamında sunulan bu masaj türü bacak, baş ve omuz bölgelerinin hizalanmasını sağlayan teknikleri içermektedir. Oldukça hassas ve dikkatli bir şekilde yapılması gereken derin doku masajı eklemsel her türlü ağrının giderilmesine yardımcı olduğundan doktorlar tarafından hastalarına önerilmektedir. Bu nedenle alanında uzman olan kişiler ile çalışan masaj salonumuz derin doku masajını kaliteli bir şekilde sunar.

tanemspa.com.tr

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Oğluna Uyuşturucu Taşıtan Baba Tutuklandı
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu
Van'da Kitapların Arasına Zulalanmış Eroin Bulundu