Takipçilerinizi Öğrenmenin En Kolay Adresi

Takipçilerinizi Öğrenmenin En Kolay Adresi

Pek çok sosyal medya kullanıcısı stalk üzerine araştırmalar yapmakta ve merak ettikleri kişileri stalklamaktadır.

Editor: bazkriz
31 Ağustos 2018 - 17:53 - Güncelleme: 31 Ağustos 2018 - 18:14

Pek çok sosyal medya kullanıcısı stalk üzerine araştırmalar yapmakta ve merak ettikleri kişileri stalklamaktadır. Öte yandan ise bazı sosyal medya kullanıcıları profillerini kimlerin ziyaret etiğini merak etmekte ya da profillerini kimlerin hakkında stalklama yaptığını öğrenmek istemektedir. Bu yönde hareket geçen sosyal medya sahipleri profillerini kimlerin ziyaret ettiğini öğrenmek için bir takım arayışlar içerisindedir. Ancak çoğu kişi yaptıkları denemeler başarısızlıkla sonuçlanmaktadır. Böyle bir durumda stalkerlerini ziyaret eden kişileri merak eden kullanıcılar stalk uygulaması ile bu hayallerini gerçekleştirebilirler.

 

Stalkci Uygulaması ile Profil Ziyaretçilerinizi Öğrenin

Stalkci uygulaması ile profilinizi ziyaret eden kişileri rahatlık ile öğrenebilirsiniz. Öncelikli olarak bu uygulamayı kullanabilmek için mutlaka bir Instagram ya da twitter hesabına sahip olmanız gereklidir. Eğer ki bir Instagram adresine sahipseniz stalkci sitesinin sunmuş olduğu bu hizmetten yararlanabilirsiniz. Ancak öncelikli olarak instagram giriş sayfasından uygulamaya giriş yapmanız gerekmektedir.

 

Stalkci Uygulaması Hakkında Bilgi Sahibi Nasıl Olabilirim?

Eğer siz de profilinizi ziyaret eden stalkerleri merak ediyor ve onların kimler olduğunu öğrenmek istiyorsanız hemen yapmanız gereken stalkci.org adresine girmek olmalıdır. Bu işleminizin hemen ardından Instagram ya da Twiiter ile uygulamaya giriş yaparak uygulamanın nasıl çalıştığını deneyimleyebilirsiniz. Öte yandan site üzerinde yer alan sistem nasıl çalışır sayfasından uygulama hakkında geniş bilgi sahibi olabilir uygulamanın nasıl çalıştığını kavrayabilirsiniz.

https://stalkci.org/account/login

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Ahmet Kaya rolü Vanlı sanatçıya verildi
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı
Vanspor'da Transfer Dönemi Başladı