Tablolarda Yeni Tasarımlar

Tablolarda Yeni Tasarımlar

Tasarımcılardan oluşan deneyimli kadromuz ile İslam, Türk kültür mirası ve tasavvufu yeni tasarım anlayışı ile tabloya dönüştürerek...

Editor: bazkriz
24 Eylül 2018 - 13:19 - Güncelleme: 24 Eylül 2018 - 13:57

Tasarımcılardan oluşan deneyimli kadromuz ile İslam, Türk kültür mirası ve tasavvufu yeni tasarım anlayışı ile tabloya dönüştürerek, Wallart.istanbul sitemizde yaptığımız ürünleri kullanıcılarımızla buluşturmaktayız. Özellikle tasarımını yaptığımız metal duvar tablosu ürünlerimizde elektrostatik ipek mat boya, metalik altın, gümüş, bakır boya ve eskitme tekniklerini uygulamaktayız. Ürünlerimizde siyah, altın, gümüş ve bakır renk seçeneklerimiz bulunmakta ve hepsi özel tasarım olarak gerçekleşmektedir. Sektörün lideri olan firmamız, ürün tesliminde müşterilerimize kişiye özel sertifika vererek ürünün özel tasarım olarak yapıldığını da garantilemektedir.

 

Premium, Trend ve Nostalji Ürünlerimiz

Firmamızın en çok talep gören metal duvar panosu ve tablolarında üç değişik tasarım uygulamaktayız. Premium ürünlerimizde; Kur'an surelerinden oluşan tablolar, değişik tasarımlarla oluşturulmuş Esma-ül Hüsna ve besmele yazılı tablolarımız, Allah yazılı tablolarımız ile cami ve hilal resimli ahşap ve metal tablolarımız bulunmaktadır.

 

Trend ürünlerimiz arasında çerçeveli ve çerçevesiz modellerde, tamamen metal olarak imal edilmiş; dini kelimeler, Osmanlı tuğraları ve tasavvuf içerikli obje ve resimler mevcuttur.

 

Nostalji ürünlerimizde ise yazım şekli ile nostalji haline gelmiş; Allah yazısı, Peygamberimizin ismi besmele, Elif Vav, Fatma ananın eli, Kelime-i Tevhid gibi bir çok eser bulunmaktadır. Tüm eserlerimiz ünlü hat sanatçılarının eserlerindeki yazılarından alınarak yapılmaktadır.

 

Diğer Ürünlerimiz

Firma olarak duvar tablo ve panolarının yanı sıra, İslami ve tasavvuf temalı duvar saatleri ile aynı temalara sahip bardakaltlığı ve kitap ayraçlarının da üretimini yapmaktayız. Sitemize üye olunarak özel indirimlerden ve kampanyalardan önceden haber alınabilmektedir.

https://wallart.istanbul/

YORUMLAR

  • 0 Yorum
Henüz Yorum Eklenmemiştir.İlk yorum yapan siz olun..
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR x
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Ekonomi Konseyinden ‘İstanbul Seçimleri’ açıklaması
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek
Van Büyükşehir Belediyesinden çiftçilere destek